Domů » Bleskovky » Redmi 8 se blíží. Pozvánka láká na vysokou výdrž a duální fotoaparát

Redmi 8 se blíží. Pozvánka láká na vysokou výdrž a duální fotoaparát

Značka Redmi, která se počátkem letošního roku osamostatnila od společnosti Xiaomi, chystá další přírůstek do legendární stejnojmenné řady smartphonů. Model Redmi 8 už známe téměř do každého detailu, nyní již jeho výrobce konečně oznámil datum představení.

Redmi 8 spatří oficiálně světlo světa 9. října, tedy již příští středu. Pozvánka láká na duální fotoaparát a také vysokou výdrž, kterou má podle specifikací zveřejněných čínskou certifikační autoritou TENAA zajistit akumulátor s kapacitou 5 000 mAh.

redmi 8 1

Dá se předpokládat, že Redmi opět nasadí agresivní cenu, díky které si tento model získá širokou popularitu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).