Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: ProShot a další tituly jsou ve WP Store za dvacku

Red Stripe Deals: ProShot a další tituly jsou ve WP Store za dvacku

V pravidelné slevové akci s názvem Red Stripe Deals se i tentokrát ocitly tři tituly pro operační systém Windows Phone. Tento týden jsou to Xbox hra iBlast Moki, logická adventura The Path of Kara a výtečná fotoaplikace ProShot.

iBlast Moki

Původní cena: 62,49 Kč
Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 15 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

iBlast Moki je zábavná logická hra, ve které je vaším cílem za pomocí výbušnin, balónků, koleček a dalších nástrojů dostat roztomilé příslušníky rodu Moki bezpečně do cíle každé z několika desítek úrovní. Pokud vás baví fyzikálně laděné hlavolamy a sbírání achievmentů do xboxového profilu, nebudete zklamáni.

-

The Path of Kara

Původní cena: 41,99 Kč
Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 135 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

The Path of Kara je skutečně povedená logická adventura. Svědčí o tom nejen její účast ve finále vývojářské soutěže Microsoft Next App Star, ale především i pozitivní recenze a spokojené ohlasy uživatelů ve Windows Phone Store. Poutavý příběh, povedený soundtrack a více než 70 unikátních levelů, které prověří vaši schopnost logického myšlení za tu dvacku rozhodně stojí.

-

ProShot

Původní cena: 41,99 Kč
Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 5 MB
Operační systém: Windows Phone 8

  

ProShot je jedna z nejlepších fotoaplikací, které jsou ve Windows Phone Storu k dispozici. Díky jejímu přehlednému uživatelskému prostředí můžete rychle měnit nastavení fotoaparátu od vyvážení bíle barvy, přes citlivost snímače až po rychlost závěrky. Nechybí ani histogram, časovač a prohlížeč EXIF údajů.

Pokud chcete od foťáku ve vašem smartphonu více než jen průměrné snímky pořízené v automatickém režimu, ProShot za dvacku je pro vás takřka povinností.

-

Miroslav Havlíček

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).