Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: Páteční dávka slev ve Windows Phone Store

Red Stripe Deals: Páteční dávka slev ve Windows Phone Store

Microsoft ve spolupráci s vývojáři každý pátek podstatně zlevní tři vybrané tituly ve Windows Phone Store. Uživatelé tak mají pravidelnou možnost v rámci akce s názvem Red Stripe Deals pořídit dvě hry a jednu aplikaci minimálně o 50 procent levněji. Pojďme se podívat na nabídku tohoto týdne.

Rayman Jungle Run

Jako první jmenujme Rayman Jungle Run od Ubisoftu s podporou služby Xbox Live, díky které můžete plnit zadané cíle a získávat tak body do svého celkového herního skóre. Jedná se o titul vzdáleně připomínající Temple Run, ve kterém jednoduchými gesty ovládáte svoji běžíci postavičku a pomáháte jí překonávat různé překážky.

  

Cena byla z původních více než šedesáti korun snížena na 21 Kč. Velikost instalačního souboru činí 49 MB a stahovat jej můžete pomocí odkazu níže.

-

2150 A.D.

Další hrou v dnešním výběru je 2150 A.D., což je postapokalyptická sci-fi akce nápadně připomínající legendární Asteroids v moderním hávu. Z pohledu 2D ovládáte malou loď, která si musí prostřílet cestu nehostinným vesmírem a sbírat u toho cenné krystaly, díky kterým si můžete později dokupovat různá vylepšení.

  

Hra je dostupná ve dvou variantách, přičemž první z nich můžete mít s reklamami zcela zdarma. Pokud je vám ale tento žánr blízký, rozhodně zvažte plnou verzi za aktuální cenu 21 Kč. Velikost stahovaného souboru činí 14 MB.

-

Rowi

Třetím titulem je populární a velice povedený klient pro Twitter s názvem Rowi. Nabízí celou řadu pokročilých funkcí jako ukládání obsahu pro čtení v off-line režimu za pomocí služeb Readability, Instapaper a Pocket, překládání tweetů nebo konfiguraci podoby domovské obrazovky. V neposlední řadě se může hodit i řazení DM zpráv do přehledných konverzací.

  

Rowi je po šedesátikorunové slevě k dispozici za sympatickou cenu 31,49 Kč. Příjemná je i velikost stahovaného souboru, která činí pouhé 3 MB.

-

Miroslav Havlíček

4 komentářů

 1. Jakub Karásek

  Toho Raymana bych si rád koupil, bohužel prozatím mám jen WP 7.8 a osmičkovej telefon budu mít až za 14 dní. Jde to nějak občurat a koupit bez telefonu nebo nemám šanci?

  • Martin II (neregistrovaný)

   Nad tym so uz aj ja raz rozmyslal ale nebolo to az take dolezite tak som to nechal tak. Teraz som to skusal a ak vo svojom zozname telefonov nemas ziaden telefon z WP8, tak ti nedovoli nakupit. Jedine riesenie na ktore som prisiel je pozicat si nejaky novy telefon s WP8 ten si zaregetrivat z vlastnym kontom a nakupit. Ak ten telefon vymazete do tovarenskeho nastavenia a zaregistruje si ho niekto iny, vo vasom zozname zariadeni by mal ostat(musi sa odstranit rucne). Takze bude mozne nakupovat dokial nebudete mat uz svoj riadny telefon. Treba ale ist na US/UK marketplace, kde sa da nakupovat cez stranku.

 2. Taky by už konečně mohli vydat update s možností instalací her na kartu, takhle jim zbytečně unikaj peníze od hráčů.

  • Toho se nedockas z duvodu bezpecnosti a moznosti warezeni se aplikace na kartu neplanuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).