Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: Páteční dávka slev ve Windows Phone Store

Red Stripe Deals: Páteční dávka slev ve Windows Phone Store

Microsoft ve spolupráci s vývojáři každý pátek podstatně zlevní tři vybrané tituly ve Windows Phone Store. Uživatelé tak mají pravidelnou možnost v rámci akce s názvem Red Stripe Deals pořídit dvě hry a jednu aplikaci minimálně o 50 procent levněji. Pojďme se podívat na nabídku tohoto týdne.

Rayman Jungle Run

Jako první jmenujme Rayman Jungle Run od Ubisoftu s podporou služby Xbox Live, díky které můžete plnit zadané cíle a získávat tak body do svého celkového herního skóre. Jedná se o titul vzdáleně připomínající Temple Run, ve kterém jednoduchými gesty ovládáte svoji běžíci postavičku a pomáháte jí překonávat různé překážky.

  

Cena byla z původních více než šedesáti korun snížena na 21 Kč. Velikost instalačního souboru činí 49 MB a stahovat jej můžete pomocí odkazu níže.

-

2150 A.D.

Další hrou v dnešním výběru je 2150 A.D., což je postapokalyptická sci-fi akce nápadně připomínající legendární Asteroids v moderním hávu. Z pohledu 2D ovládáte malou loď, která si musí prostřílet cestu nehostinným vesmírem a sbírat u toho cenné krystaly, díky kterým si můžete později dokupovat různá vylepšení.

  

Hra je dostupná ve dvou variantách, přičemž první z nich můžete mít s reklamami zcela zdarma. Pokud je vám ale tento žánr blízký, rozhodně zvažte plnou verzi za aktuální cenu 21 Kč. Velikost stahovaného souboru činí 14 MB.

-

Rowi

Třetím titulem je populární a velice povedený klient pro Twitter s názvem Rowi. Nabízí celou řadu pokročilých funkcí jako ukládání obsahu pro čtení v off-line režimu za pomocí služeb Readability, Instapaper a Pocket, překládání tweetů nebo konfiguraci podoby domovské obrazovky. V neposlední řadě se může hodit i řazení DM zpráv do přehledných konverzací.

  

Rowi je po šedesátikorunové slevě k dispozici za sympatickou cenu 31,49 Kč. Příjemná je i velikost stahovaného souboru, která činí pouhé 3 MB.

-

Miroslav Havlíček

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments