Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: Nová várka slev ve Windows Phone Store

Red Stripe Deals: Nová várka slev ve Windows Phone Store

Pracovní týden už je téměř za námi a Microsoft si pro majitele telefonů s operačním systémem Windows Phone opět přichystal další epizodu slevového seriálu s názvem Red Stripe Deals. Tento týden se dočasného snížení ceny dočkaly hry Parking Mania a Boom Brigade 2 spolu se zábavnou aplikací Akinator.

Parking Mania

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ne
Velikost: 46 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5 (min. 512 MB RAM), Windows Phone 8

Předpokladem pro úspěšné plnění cílů ve hře Parking Mania z dílny Electronic Arts je přesnost, zručnost a dobrý odhad. Výhodu spojenou s bohatou praxí s parkováním ve stížených podmínkách mají jistě obyvatelé větších měst, ale i ti ostatní budou moci svěřená vozidla s trochou cviku dokonale ovládnout. Odměnou jim budou nejen body za splnění mise, ale i odemčené cíle v síti Xbox Live.

-

Boom Brigade 2

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 26 MB
Operační systém: Windows Phone 8

Cílem akčně-strategické řežby Boom Brigade 2 je obrana proti nájezdům krvelačných mimozemšťanů. K dispozici je několik herních režimů včetně taktického módu s možností manévrování a krytím se za překážkami, tower defence misí a dalších odemykatelných levelů.

-

Akinator

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 13 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

Také poslední zlevněný titul spadá do kategorie zábavy. Vaším úkolem je vymyslet si libovolnou postavu, reálnou nebo smyšlenou, a aplikace Akinator se ji bude snažit za pomoci přesně mířených otázek uhodnout. Pravda, není to zrovna nástroj napomáhající vaší produktivitě, ale člověk nemůže pořád jen pracovat.

-

Miroslav Havlíček

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).