Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: Modern Combat 4 a dalši tituly pro Windows Phone ve slevě

Red Stripe Deals: Modern Combat 4 a dalši tituly pro Windows Phone ve slevě

Máme tu další pátek a ve Windows Phone Store se tak opět objevily nové slevy u tří vybraných titulů. Tentokrát si přijdou na své příznivci akčních stříleček, logických her i přehledného finančího plánování. Pojďme se tedy podívat, co nám Microsoft tento týden nadělil.

Modern Combat 4

Původní cena: 145,49 Kč Cena ve slevě: 62,49 Kč Demo: Ano Velikost: 1011 MB Odkaz ke stažení

Zlevněnou Xbox hrou pro tento týden je Modern Combat 4. Thrillerová akční střílečka od Gameloftu.nabídne jak poutavou kampaň pro jednoho hráče, která se točí kolem série teroristických útoků a únosu amerického prezidenta, tak podporu multiplayeru, kde proti sobě může hrát až 12 hráčů buď po lokální Wi-Fi síti, nebo online. Užijí si ji ale pouze majitelé telefonů s operačním systémem Windows Phone 8 a gigabajtem RAM.

  

Crazy Machines Golden Gears

Původní cena: 62,49 Kč Cena ve slevě: 31,49 Kč Demo: Ano Velikost: 53 MB Odkaz ke stažení

Po zlevněném titulu Implode z minuého týdne tu máme dálší logickou hříčku postavenou na fyzikálních zákonech, kde je úkolem hráče kombinovat různé předměty a řešit tak čím dál složitější hádanky. K dispozici je 60 různých nástrojů jako je dynamit, lasery, tekutý dusík a další. K dispozici je pouze verze pro Windows Phone 8, je však nezávislá na velikosti operační paměti.

  

myMoneyBook

Původní cena: 62,49 Kč Cena ve slevě: 31,49 Kč Demo: Ano Velikost: 3 MB Odkaz ke stažení

Posledním zlevněným titulem je aplikace myMoneyBook, která slouží ke sledování osobních finančních příjmů a výdajů. Uživatelé si mohou jednoduše nastavit měsíční rozpočet, aby věděli, kolik můžou utratit. Nechybí ani užitečné grafy a podpora zálohování na SkyDrive. Potěší i česká lokalizace. Stahovat ji mohou majitelé telefonů s Windows Phone 7 a 8.

  

Miroslav Havlíček

3 komentářů

  1. Díky za tip na Crazy Machines Golden Gears, o téhle hře jsem vůbec nevěděl a vypadá opravdu dobře :)

    Jinak ModernCombat4 je super, kdo nemá, neváhejte..

  2. Na SK store Modern Combat – 3 eura… neviem no… oproti humble bundle aj vela – bratrici to maju za 2,44 to by som este preglgol

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).