Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: Halo a další tituly pro Windows Phone ve slevě

Red Stripe Deals: Halo a další tituly pro Windows Phone ve slevě

Pracovní týden už je téměř za námi, a tak se můžeme těšit z další nadílky zlevněných titulů ve Windows Phone Storu, které si pro nás i tentokrát Microsoft připravil. V rámci akce Red Stripe Deals tak můžete nyní ušetřit při nákupu her Halo: Sparta Assault, Pocket Sheep a užitečné aplikace ArchiTech.

Halo: Spartan Assault (Xbox)

Cena ve slevě: 62,49 Kč
Demo: Ne
Velikost: 716 MB
Operační systém: Windows Phone 8

  

Herní série Halo patří dlouhodobě k nejoblíbenějším titulům na konzolích řady Xbox. Před pár měsíci ji Microsoft přivedl také na svoji mobilní platformu a splnil tak přání nejednoho příznivce sci-fi stříleček. Pokud patříte mezi ně a Spartan Assault ještě nemáte ve sbírce, rozhodně neváhejte. Za šedesát korun budete lepší „pařbu” do mobilu shánět jen těžko. Nedávná aktualizace navíc přinesla i podporu pro zařízení s 512 MB RAM.

-

Pocket Sheep

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 18 MB
Operační systém: Windows Phone 8

  

V oddechovce s názvem Pocket Sheep se vžijete do role ovčáka, který žene své stádo na pastvu. Za pomoci svých prstů a rychlého postřehu musíte udržet všechny ovce pohromadě, ochránit je před nástrahami více než 30 různých úrovní a dovést je do travnatého ráje.

-

ArchiTech

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 8 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

ArchiTech je mobilní nástroj pro tvorbu nákresů, modelů a plánů ve stylu AutoCADu. S trochou šikovnosti tak můžete na obrazovce svého telefonu vytvořit třeba plán bytu s přesnými rozměry a naplánovat si umístění nábytku. Zkušební verze je zdarma a fantazii se meze nekladou.

-

Miroslav Havlíček

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments