Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: Další várka slev ve Windows Phone Store

Red Stripe Deals: Další várka slev ve Windows Phone Store

Máme tu znovu pátek, což může pro majitele telefonů s operačním systémem Windows Phone znamenat pouze jediné – nové slevy v obchodu s aplikacemi. Pojďme se tedy podívat, co nám Microsoft tento týden nadělil.

Implode!

Zlevněnou Xbox Live hrou tohoto týdne je Implode!, logický hlavolam postavený na fyzikálních principech. Ve vice než 150 úrovních je vašim úkolem za pomoci příslušných výbušnin zbourat zadané budovy. Úlohu vám ale budou ztěžovat poryvy větru, snížená gravitace nebo okolní domy, které nesmíte poškodit.

  

Implode! je nyní k dispozici pro telefony s Windows Phone 7 a 8 za 21 korun místo obvyklých šedesáti. Instalační soubor má velikost 15 MB a stahovat jej můžete z odkazu níže.

-

Darts Arena Online

Máte-li v oblibě hospodské sporty, může vás oslovit Darts Arena Online. Jedná se o simulátor klasických šipek, které můžete hrát díky online podpoře proti oponentům z celého světa. K dispozici jsou rychlé zápasy, turnaje a dokonce i celé ligy v disciplínách jako 301, 501 nebo Cricket.

   

Hra Darts Arena Online byla zlevněna o polovinu, takže ji lze nyní pořídit za 21 Kč. Máte-li po ruce telefon s Windows Phone 7 nebo 8 a na něm 15 MB volného místa, můžete si ji stáhnout z odkazu níže.

-

Week View

Posledním titulem v našem dnešním výčtu je kalendář Week View. Jak už název napovídá, nabízí mimo jiné týdenní a měsíční pohled na naplánované schůzky, dále výběr z šesti různých živých dlaždic a díky napojení na Outlook.com i možnost přidávat a upravovat události. Potěší i česká lokalizace.

   

Pokud si už nevystačíte z vestavěným kalendářem ve Windows Phone 7 nebo 8, Week View určitě stojí za zkoušku. Padesátiprocentní sleva na výsledných 21 Kč je příjemným bonusem navíc. Stahuje se 1 MB dat.

-

Miroslav Havlíček

Diskuze k článku

  1. Implode opravdu doporučuju, za dvacku nabídne hodně zábavy.. S kámošem jsme propařili dost hodin se soukromými kvesty typu „že to nedáš na dvě bomby..“ a v restauraci hodně kroutili hlavou, když jsme občas vykřikovali „joooo! mam to“ :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).