Sledujte nás na YouTube

Red Stripe Deals: Další tři zlevněné tituly ve Windows Phone Store

Stejně jako každý týden, i tentokrát si pro nás Microsoft přichystal zajímavé slevy ve Windows Phone Store. V akci s názvem Red Stripe Deals se tradičně objevily tři tituly: hra s podporou Xbox Live, indie hra a jedna užitečná aplikace. Jejich ceny byly sníženy minimálně o padesát procent a všechny podporují nejen Windows Phone 8, ale i starší 7.x.

Collapse

Collapse je jednoduchá logická hříčka, ve které je třeba posouvat kostky tak, abyste k sobě poskládali jednotlivé barvy. Postupným plněním zadaných úkolů lze navíc získávat nové a nové mise. U titulu s puncem Xbox Live samozřejmě nesmí chybět odemykání achievmentů, které jsou tentokrát pěkně jednoduché, a získávání bodů do globálního profilu hráče.

  

Collapse nabízí zkušební verzi, tu plnou lze do pátku pořídit za 21 korun místo obvyklých šedesáti. Velikost instalačního souboru činí 6 MB.

-

Legends of Descent

Další hrou v našem výčtu je Legends of Descent, kterou kdosi ve WP Store výstižně ohodnotil jako „takové Diablo 0″. Jedná se o graficky jednoduché RPG, kde v roli naštvaného trpaslíka mstíte mrtvé obyvatele vypleněné vesnice. Pokud je daný žánr vaším šálkem čaje, LoD rozhodně stojí za vyzkoušení.

  

Po slevě z původních šedesáti korun můžete nyní Legends of Descent pořídit za příjemných 21 Kč. Instalační soubor má velikost 35 MB. K dispozici je i zkušební demo zdarma.

-

Package Tracker

Posledním zlevněným titulem tohoto týdne je aplikace Package Tracker. Jak už název napovídá, jedná se o nástroje ke sledování zásilek. Stačí zadat podací číslo, připnout si dlaždici na domovskou obrazovku a aktuální stav vašeho balíčku můžete mít neustále po ruce. Vaše nastavení můžete navíc synchronizovat s tabletem či počítačem s Windows 8. Podporována je celá řada doručovacích společností včetně České pošty.

  

Package Tracker je dočasně k dispozici rovněž za 21 korun místo obvyklých šedesáti se zkušební verzí zdarma. Při instalaci se připravte na stažení zhruba 6 MB dat.

- 

Miroslav Havlíček

Jeden komentář

  1. milennium (neregistrovaný)

    Musím říct, že “Package Tracker” je hodně super aplikace… Na zásilky fakt super.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *