Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: Další tři zlevněné tituly ve Windows Phone Store

Red Stripe Deals: Další tři zlevněné tituly ve Windows Phone Store

Stejně jako každý týden, i tentokrát si pro nás Microsoft přichystal zajímavé slevy ve Windows Phone Store. V akci s názvem Red Stripe Deals se tradičně objevily tři tituly: hra s podporou Xbox Live, indie hra a jedna užitečná aplikace. Jejich ceny byly sníženy minimálně o padesát procent a všechny podporují nejen Windows Phone 8, ale i starší 7.x.

Collapse

Collapse je jednoduchá logická hříčka, ve které je třeba posouvat kostky tak, abyste k sobě poskládali jednotlivé barvy. Postupným plněním zadaných úkolů lze navíc získávat nové a nové mise. U titulu s puncem Xbox Live samozřejmě nesmí chybět odemykání achievmentů, které jsou tentokrát pěkně jednoduché, a získávání bodů do globálního profilu hráče.

  

Collapse nabízí zkušební verzi, tu plnou lze do pátku pořídit za 21 korun místo obvyklých šedesáti. Velikost instalačního souboru činí 6 MB.

-

Legends of Descent

Další hrou v našem výčtu je Legends of Descent, kterou kdosi ve WP Store výstižně ohodnotil jako „takové Diablo 0″. Jedná se o graficky jednoduché RPG, kde v roli naštvaného trpaslíka mstíte mrtvé obyvatele vypleněné vesnice. Pokud je daný žánr vaším šálkem čaje, LoD rozhodně stojí za vyzkoušení.

  

Po slevě z původních šedesáti korun můžete nyní Legends of Descent pořídit za příjemných 21 Kč. Instalační soubor má velikost 35 MB. K dispozici je i zkušební demo zdarma.

-

Package Tracker

Posledním zlevněným titulem tohoto týdne je aplikace Package Tracker. Jak už název napovídá, jedná se o nástroje ke sledování zásilek. Stačí zadat podací číslo, připnout si dlaždici na domovskou obrazovku a aktuální stav vašeho balíčku můžete mít neustále po ruce. Vaše nastavení můžete navíc synchronizovat s tabletem či počítačem s Windows 8. Podporována je celá řada doručovacích společností včetně České pošty.

  

Package Tracker je dočasně k dispozici rovněž za 21 korun místo obvyklých šedesáti se zkušební verzí zdarma. Při instalaci se připravte na stažení zhruba 6 MB dat.

- 

Miroslav Havlíček

Diskuze k článku

  1. Musím říct, že „Package Tracker“ je hodně super aplikace… Na zásilky fakt super.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).