Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: Další tři tituly pro Windows Phone ve slevě

Red Stripe Deals: Další tři tituly pro Windows Phone ve slevě

Slevový seriál ve Windows Phone Store v podobě akce Red Stripe Deals opět přichází s novou epizodou. Tentokrát můžete ušetřit při nákupu her Rocket Riot a Dark Quest nebo aplikace Tweet It!. Přinášíme jejich stručný přehled.

Rocket Riot

Cena ve slevě: 41,99 Kč
Původní cena: 103,99 Kč
Demo: Ano
Velikost: 25 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5 (min. 512 MB RAM), Windows Phone 8 (min. 1 GB RAM)

  

Rocket Riot se dlouhodobě řadí k nejoblíběnějším hrám ve Windows Phone Store. Cíl populární 2D střílečky je velice jednoduchý: prostě vezměte do ruky bazuku a zničte všechno (a všechny), co vám přijde do cesty. Bonusem navíc je podpora Xbox Live a s ní i možnost získávat nejen achievmenty, ale i doplňky pro vašeho virtuálního avatara.

-

Dark Quest

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Původní cena: 41,99 Kč.
Demo: Ne
Velikost: 22 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

Dark Quest působí jako zajímavý mix mezi RPG ze staré školy a deskovou hrou. V roli bájného hrdiny Zantora se pokusíte porazit zlého čaroděje z blízké vesnice. Cestou na vás ale čekají hordy orců a neživých posluhovačů, kterými se budete muset prosekat. Nezbývá tedy než obchodovat s vesničany a vybavit se pořádným arzenálem.

-

Tweet It!

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Původní cena: 62,49 Kč.
Demo: Ano
Velikost: 4 MB
Operační systém: Windows Phone  8

  

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje oficiální aplikace Twitter, případně integrované řešení přímo v systému, můžete vyzkoušet Tweet It!. Jedná se rozhodně o jeden z nejlepších alternativních klientů pro Windows Phone, čemuž odpovídají i reakce uživatelů ve Storu. Bylo by zbytečné tu vypisovat všechny funkce, když je k dispozici demo zdarma. Prostě ho vyzkoušejte a uvidíte sami.

-

Miroslav Havlíček

15 komentářů

 1. WP už od začátku není moc zameřen pro náročnější hráče :-)

  • WP už od začátku není určen pro neumětely a tlachače.

  • Vůbec si nepochopil o co mi jde a hned si se chytil, sám mám desítky her a aplikací zakoupeno, ale chtělo by to trochu ze strany vývojářů přitlačit :-)

  • pozor (neregistrovaný)

   Peete: No pozor, dovolil sis něco špatného podotknout na adresu WP. To některé ortodoxní uctívače jediné pravé víry – víry v dokonalost WP, stejně dráždí, jak červená barva býky.

 2. BOOTA (neregistrovaný)

  Zelená tráva už od počátku není moc určena pro pastvu vraných koní.

 3. Steny (neregistrovaný)

  Pro náročnější: Modern Combat, Mass Effect, Spiderman, Batman, FIFA 13, Chaos Rings, Contre Jour, Fusion, Six Guns, Real Racing, … Náročný hráč má z čeho vybírat. ;)

  • Ne Peeteho nereaguj. I kdyby na WP byly ty nejlepší herní tituly a ostatní by neměli nic, tak by si něco našel. Třeba „WP k ničemu není, tak aspoň tu hru si tam zahrajete“.

   On bude WP kritizovat vždy a za vše. Jen ho nech, dělá blba sám ze sebe…

  • Tony (neregistrovaný)

   On bude WP kritizovat vždy a za vše. Jen ho nech, dělá blba sám ze sebe…

   Zato ty hovoríš o Androide a Googlu iba v dobrom. -_-

  • To rozhodně nehovořím. Ale když už něco kritizuji, tak proto, že se mi to prostě nelíbí a přikládám k tomu i argumenty proč se mi to nelíbí. Peete je jen usmrkaný troll…

  • 1. BOOTA: To že si mi tu napsal 10 celkem „slušných“ titulů, jsi mi to fakt natřel, sám vím jaké hry a programy jsou na WP od verze 7 až doteď ;-) To co jsem napsal, jsem nemyslel jako popichování jako dělá třeba MCEZA, stačí si přečíst reakce :D Ale jen to, že vývojáři na nás tak trochu furt se.rou. Zahraj si třeba na WP8 RR3 s pátečním updatem a dej mi vědět, dík.

   A Ty MCEZA, Ty jsi zrovna příklad toho hudrujícího trolla, tak se vzpamatuj :D

  • pozor (neregistrovaný)

   Káže vodu a pije víno. MCEZA a HTCJirka a další prostě vedou svatou válku proti všem, co si dovolí vznést cokoli trošku negativního na jejich boha – Microsoft a jeho božského produktu – WP, který je pro ně svatější, než cokoli jiného.

  • PS: Byla to samozřejmě reakce na STENYHO, omlouvám se uživateli BOOTA :-)

  • To POZOR: Zaregistruj se decko a napis nejake argumenty,misto „pritroleni“ k znamym firmam.Tady neni kritika na WP,ale jen troleni.

  • Tony (neregistrovaný)

   Pozor: myslím, že ich bohom je Nokia a nie Microsoft, ako vidíš, ostatný sa navážajú aj do HTC a Samsungu ktorý spolupracujú s MS

 4. Rocket Riot je pecka. Asi první hra, kterou jsem dohrál do konce (a je mi to lítp)

  Ta 3D / 2D ombinace grafiky je perfektní..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).