Red Stripe Deals: Další balík slev ve Windows Phone Store

FC Rocket, Avirall Time Suite, An Alien with a Magnet. To jsou názvy tří titulů, které tento týden našly své místo ve slevovém balíku známém pod názvem Red Stripe Deals. Při jejich koupi tak můžete během následujících sedmi dnů ušetřit více než 50 procent z původní ceny. A to se vyplatí.

FC Rocket (Xbox)

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: AnoNe
Velikost: 41 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5 (min. 512 MB), Windows Phone 8

  

FC Rocket je volné pokračování dnes už legendární logické hry Flight Control, která na začátku roku 2009 přilákala k mobilnímu hraní nejednoho uživatele. Jak už ale název napovídá, tentokrát se nestanete obyčejným letovým dispečerem na průměrném letišti kdesi v Horní Dolní, zamíříte totiž na vesmírné základny, kde budete k bezpečnému přistání navigovat piloty raketoplánů.

-

An Alien with a Magnet

Cena ve slevě: 41,99 Kč
Demo: Ano
Velikost: 46 MB
Operační systém: Windows Phone 8

  

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo být mimozemšťanem a pohybovat se vesmírem ve své raketě za pomoci obrovského magnetu? My taky ne. Hra Alien with a Magnet vám ale tento zážitek přesto dokáže zprostředkovat. Její tvůrci se označují za zakladatele nového žánru – akční arkádová logická rotačně-plošinová adventura, což zní přiinejmenším zajímavě. Trial je zdarma, tak proč to nezkusit?

-

Avirall Time Suite

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 3 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

Avirall Time Suite je povedený balík nejrůznějších nástrojů, které spojuje jediné – čas. Od jednoduchých stopek, přes světovou mapu časových zón až po pokročilé plánování úkolů, ATS vám pomůže měřit čas kdykoliv, kdekoliv a jakkoliv si budete přát. Pokud jste propásli nedávnou akci, kdy byl Avirall TIme Suite dočasně zcela zdarma, nezoufejte. I za dvacku rozhodně stojí.

-

Autor článku
Miroslav Havlíček
image/svg+xml
+

Kapitoly článku