Sledujte nás na YouTube

Pozvánka na Red Bull Ultimátní Hráč: Velké finále proběhne příští sobotu

Online kvalifikace turnaje Red Bull Ultimátní Hráč je u konce a soutěž už tak zná jména všech osmi finalistů, kteří se utkají o titul nejuniverzálnějšího počítačového hráče České a Slovenské republiky. Osm neohrožených se probojovalo do Prahy z více než 1400 přihlášených. Dosavadní pořadí a průběžné výsledky najdete zde. Zkrátka nepřijdou ani příznivci mobilního hraní, pro které je připraven turnaj ve hře Red Bull Air Race.

V sobotu 10. října se nejprve rozhodne o dvou superfinalistech, kteří si to kolem 16. hodiny rozdají v poslední ultimátní bitvě. Red Bull Ultimátní Hráč proběhne v rámci veletrhu videoher a interaktivní zábavy For Games 2015 na výstavišti v pražských Letňanech od 8. do 11. října 2015. Cílem turnaje je najít nejuniverzálnějšího hráče.

Hrát se bude závodní TrackMania NF, strategie Hearthstone, moba League of Legends, střílečka Counter Strike: Global Offensive a také zmíněná mobilní letecká hra Red Bull Air Race. 

Kromě samotného turnaje bude v prostoru o ploše 130 m2 k vidění spousta dalších zajímavostí. Můžete být svědky tzv. overlockingu, kdy dojde za pomocí tekutého dusíku k pokusu vymáčknout co nejvyšší výkon z nového procesoru s cílem najít jeho limity.

S experty můžete poměřit své schopnosti ve stavbě počítačů a zkusit je porazit v duelu na čas. Potkáte se s ambasadory jednotlivých herních disciplín, kteří vám rádi pomůžou s vašimi dotazy. Přítomen bude i jeden z nejúspěšnějších českých youtuberů Jiří Král. Celou akcí nás provede moderátor pořadu Re-Play Mikoláš Tuček.

Michal Javůrek

4 komentáře

  1. GreenArrow (neregistrovaný)

    “Přítomen bude i jeden z nejúspěšnějších českých youtuberů Jiří Král”

    Už jenom to je důvod tam nejít

  2. koumes (neregistrovaný)

    Jako za co mu to postavili?Ze je tronda na cutubu?Nebo za reklamu? [odkaz]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *