Domů » Recenze » Recenze Samsung Galaxy S4 mini: Kompaktní rychlík s vysokou cenou

Recenze Samsung Galaxy S4 mini: Kompaktní rychlík s vysokou cenou

Stejně jako v loňském roce, i letos přichází po vlajkové lodi Galaxy S4 její zmenšená verze pro méně náročné zákazníky. Obstojí v tvrdé konkurenci a obhájí si svoji cenu?

Víte, co mi připomíná Samsung? Rozjetou mašinu, rychlík, který na trase Praha – Ostrava sviští krajinou a nekouká kolem sebe. Jen rychle rychle dopředu, k vytyčenému cíli. Ten v případě Samsungu a jeho mobilní divize neznáme, ale není těžké odhadnout, že půjde buď o maximální tržní podíl, nebo zisk, lépe však oboje. Zatím se daří a Samsung roste do podoby giganta, který v odvětví mobilních telefonů nemá obdoby.

Ano, byla a je tu Nokia, donedávna světová jednička a obr, jehož pozice vypadala zcela neotřesitelně. Jak to dopadlo, víme všichni. Samsung má našlápnuto ještě o pěkný kus dál, ale nemůže se stát, že dopadne jako jeho finský rival? Zvlášť když navenek jde stejnou cestou, tedy za pomoci velmi širokého a jen těžko přehledného portfolia telefonů a smartphonů? Ať zvedne ruku ten, kdo se v jeho nabídce vyzná a bezpečně pozná kterýkoli model. Já tedy rozhodně ne. Jestli je to cesta do pekel nebo ne, ukáže čas. Nicméně teď se Samsungu daří a stejně jako v loňském roce v případě Galaxy S III a SIII Mini, i letošní vlajkovou loď Galaxy S4 následuje zmenšený model s označením S4 Mini.

Na trh přichází s velmi sebevědomou cenovkou, která paradoxně převyšuje tu aktuální u loňského vlajkového modelu i jeho zmenšeniny. Samsung si věří a hodně. Jestli je nový mini opravdu tak dobrý, aby si tuto cenu obhájil, zjistíme v dnešní recenzi, která následuje po několikatýdenním testování tohoto telefonu.

Galaxy S4 Mini jsem souběžně používal s Galaxy S4 a Galaxy Mega 6.3, takže se v některých bodech nejspíš nevyhnu srovnání těchto koníků z jedné stáje.

Za zapůjčení děkujeme společnosti Sunnysoft, u které si telefon můžete zakoupit.

Klady (+)

 • rozměry a zpracování
 • hmotnost
 • dobrá výdrž na jedno nabití
 • kvalitní fotoaparát
 • dobře optimalizovaný systém
 • praktické nadstandardní funkce

Zápory (-)

 • vysoká cena
 • malá interní paměť
 • chybějící notifikační dioda
 • zbytečný software, co nejde odinstalovat

Podívejte se, kde můžete Galaxy S4 mini sehnat nejlevněji…

Obsah balení

Velká Galaxy S4 má velkou krabičku, malá zase malou. Jinak jsou ale balení na chlup stejná a obě se snaží navodit ekologický dojem ne moc zdařilou imitací dřeva. Uvnitř najdeme také na to samé. Kromě telefonu a baterie ještě adaptér do zásuvky, microUSB kabel a sluchátka s gelovými nástavci do uší.

- - -

Sluchátka jsou, jak už je u dražších modelů jihokorejského giganta zvykem, opravdu kvalitní. Dobře sedí v uších, gelové nástavce utlumí okolní hluk a podání zvuku je dobré, až nadprůměrné. Po dlouhé době telefon, u kterého jsem neměl potřebu dodávaná sluchátka hned zahodit a nahradit je vlastními.

Videopohled

Design a zpracování: Kompaktní a plastový

Stejně jako u předchozí generace, i letos vzal Samsung vlajkový model a zmenšil ho. Nic víc, nic míň, alespoň to tak navenek působí. Realita je přeci jen o chlup jiná. Dokud mini nepoložíte vedle velké Galaxy S4, nevšimnete si toho, ale pak to přijde. Oproti velkému modelu je ten menší proporčně nevyvážený a vzhledem ke svým rozměrům je tak nějak nepřirozeně vysoký. Trochu připomíná iPhone 5. Galaxy S4 je proporčně vyváženější a vypadá tak o něco lépe.

- - -

Jinak je rozmístění ovládacích prvků naprosto stejné. Displej, tlačítka, konektory, fotoaparát, hlasitý reproduktor. Mladší bratříček tomu staršímu z oka vypadl. Stejné jsou i použité materiály a zpracování. Nečekal jsem, že by mini byl hůře zpracovaný než dražší model a taky, že není. Je sice plastový a nepůsobí tak hodnotným dojmem jako jiné produkty na trhu, ale to jsou jen předsudky.

- - -

Plasty jsou kvalitní, nijak extra na nich neulpívají otisky prstů a sesazení jednotlivých dílů je dobré, takže nikde nic nevrže, nehýbe a neprohýbá se. Zadní kryt, vzhledem ke své menší ploše, je pevný a drží. Například u obřího Galaxy Mega 6.3 měl kryt ze stejného materiálu a stejného provedení občas tendence se uprostřed prohýbat.

- - -

Boky telefonu lemuje stříbrný pruh imitující broušený kov. Je také plastový, ale působí velmi dobrým dojmem a celkově dotváří zajímavý vzhled jak černé, tak bílé varianty telefonu. My jsme měli k dispozici tu druhou. Působí svěžím, mladistvějším dojmem. Černá je zase usedlá, elegantní, luxusnější.

- - -

Rozměry přístroje jsou tak akorát, aby byl kompaktní, dobře sedl do ruky a palcem ruky, kterou ho držíte, jste pohodlně obsáhli celý displej bez nutnosti přehmatávat. Pohodlnému používání dopomáhají jak oblé tvary, tak nízká hmotnost, v tomto případě 107 gramů. A pak že jsou plasty na škodu.

- - -

Celkově nemám vzhledu a zpracování co vytknout. Pokud k němu přistupujete s tím, že je to Samsung, je vše v pořádku. Na trhu jsou sice telefony, které se můžou honosit kvalitnějšími materiály a zpracováním, ale není vše zlato, co se třpytí, a věřím, že spousta lidí dá přednost zadnímu krytu z plastu, pokud umožní přístup k vyměnitelné baterii a slotu na paměťovou kartu.

- - -

Hardwarová výbava: Slušný základ pro náročnější úkony

Tak, jak je zmenšený hardware zvenku, je „zmenšený“ i uvnitř. Dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 taktovaný na 1,7 GHz, grafika Adreno 305 a 1,5 GB RAM nejsou vůbec špatné parametry na smartphone střední třídy. Vezmeme-li v potaz, že nemusí pohánět velký displej s vysokým rozlišením, jako v případě většího Galaxy S4, není se pak čemu divit, že mnohdy mi, subjektivně, menší model přišel nepatrně rychlejší než ten větší. Zvláštní? Ani ne.

I Galaxy S4 Mini jsme podrobili testům za pomoci benchamrků a dopadl následovně:

 • AnTuTu Benchamrk: 14 246 bodů
 • 3D Mark: 5 572 bodů

 

Výsledky jsou to dobré a odpovídají smartphonům střední třídy. Galaxy S4 mini vám tak dovolí zahrát si některé náročnější hry nebo vykonávat několik operací zároveň. Jsou situace, kdy ho dostanete do úzkých, ale není to tak časté. Běžný, každodenní provoz zvládne bez zaškobrtnutí.

- - -

Bránou do duše smartphonu je displej, v tomto případě kapacitní Super AMOLED, s rozlišením qHD na úhlopříčce 4,3 palce, krytý sklem Gorilla Glass druhé generace. Stejně jako u většího S4, patří tento panel mezi AMOLEDy k těm kvalitnějším, ale čitelnosti a věrnosti IPS displejů bohužel nedosahuje. Použité rozlišení někomu může přijít nízké a dojem, že telefon by si zasloužil HD displej, jsem ve svém okolí zaznamenal několikrát. Na druhou stranu, každodenní praxe ukázala, že použité rozlišení s jemností 256 ppi je zcela dostatečná. Stejně jako barevné podání, pozorovací úhly a čitelnost na sluníčku.

Velmi mě potěšila citlivost příjmu GPS signálu. V době testování S4 mini jsem celkem dost cestoval a vzhledem k tomu, že na rozdíl od velké S4 nebo Galaxy Mega se mi pohodlně vešel do držáku v autě, používal jsem ho jako primární navigaci. Jezdím za pomoci Google Map, tzn. kromě GPS je v provozu i datové připojení, které průběžně stahuje mapové podklady. Byl jsem tak velmi příjemně překvapen, když S4 mini zvládl cestu Praha 10 – Horažďovice a zpět na jedno nabití. Nemluvě o tom, že navigace ani jednou nezaváhala.

  

Připomínky nemám ani ke kvalitě příjmu WiFi nebo signálu z mobilní sítě. Stejně tak problém nebyl s kvalitou zvuku při hovoru. Naopak, druhá strana mi několikrát pochválila čistý a jasný zvuk, což je podle mě dáno dvojicí mikrofonů a filtrováním okolního hluku, které funguje na výbornou.

  

Co mě ale vyloženě zklamalo, byla kapacita vnitřní paměti telefonu. Pouhých 4,5 GB pro uživatele je opravdu málo. Přítomnost microSD karty tento neduh nevyváží, dokud na ní nepůjdou přesouvat nainstalované aplikace (mělo by se změnit v některé z dalších aktualizací).

Baterie a výdrž: Dva dny na jedno nabití

Kapacita dodávané baterie je vcelku slušných 1900 mAh. Ve spojení s ne tak náročný hardwarem a menším displejem s nižším rozlišením, zvládne S4 mini i v náročném provozu dva dny. Jakmile mu „povolíte uzdu“, dostanete se na dny tři, což je velmi dobrý výsledek. Výdrž ještě můžete mírně prodloužit aktivací úsporného režimu.

  

Na přehrávání videa není displej této velikosti a rozlišení zrovna vhodný, nicméně telefon zvládl HD video při nastavení maximální úrovně jasu a aktivní WiFi přehrávat 5 hodin a 50 minut, což považuji za velmi slušný výsledek. Čas potřebný pro dobití akumulátoru z nuly na sto je zhruba 2 hodiny a 10 minut.

Fotoaparát a záznam videa

Oproti velké S4 má mini verze nižší rozlišení a nedisponuje tolika nadstandardními funkcemi. To ale nemění nic na tom, že s ním při focení pořídíte velmi dobré výsledky. Jak v oblasti fotografie, tak videa. Podle některých zpráv by S4 mini měl mít stejný čip jako loňský Galaxy S III, takže se není čemu divit, že podává dobré výsledky. Loňský top model jsme totiž hodnotili velmi pozitivně.

- - -

- - -

Jakmile se zhorší světelné podmínky, jde i kvalita výsledných obrázků dolů a nic na tom nezmění ani LED dioda fungující jako blesk. Xenon by byl lepší, ale to si u telefonu této kategorie moc vymýšlím.

- - -

- - -

Video lze natáčet až ve fullHD rozlišení. To sice na malém qHD displeji telefonu moc neoceníte, ale na počítači nebo v televizi už je to dobře koukatelné i díky frekvenci 30 snímků za vteřinu. Stejně jako u jiných Samsungů, ani tady nemusíte přepínat mezi režimy foto a video. Ovládání obou režimů máte v uživatelském rozhraní fotoaparátu na jedné obrazovce a díky tomu můžete při natáčení videa pořizovat snímky.

Ty můžete samozřejmě ukládat rovnou na microSD kartu a přiřadit jim GPS souřadnice. Kromě standardního režimu focení pak můžete využít i režim noční, panorama, vyhlazení tváře při portrétu a další. Nejsou zde fičurky jako u Galaxy S4, třeba použití přední a zadní kamerky zároveň, foto se zvukem, akční foto a další, ale bez těch se mnozí obejdou.

Operační systém, prostředí a software

Android 4.2.2 a TouchWiz, nachlup stejné jako u klasické Galaxy S4. Chybí tu sice funkce jako bezdotykový náhled, bezdotyková gesta, inteligentní pauza a posunutí a další. To ale zrovna nejsou „killer features“, které by vás měly mrzet a pokud ano, kupte si větší S4. Někoho zamrzí absence dvou oken aplikací naráz, ale i to je vzhledem k velikosti displeje a rozlišení diskutabilní.

  

Důležitější je, že TouchWiz konečně funguje plynule, bez zbytečných lagů a celkově je systém svižný a stabilní. Najdou se sice aplikace, které sem tam zadrhnou, například Falcon Pro, ale to připisuji spíše celkovým problémům, které tato aplikace poslední dobou má. Samsung prostě zapracoval a z TouchWiz, na které mnozí velmi často nadávají a označují ho jako nejhorší nadstavbu, se stává široko daleko nejpraktičtější řešení.

  

Z velké S4 zůstaly i praktické věci jako slušná přizpůsobitelnost obrazovky uzamčeného zařízení, blokování hovorů, ovládání hlasem, úsporný režim, bezpečnostní pomoc v nouzi, režim vozidlo pro snazší ovládání za jízdy v držáku, screen mirroring, kvalitní kalendář s divným názvem S Plánovač, vylepšení kvality zvuku a další. A ačkoli má čistý Android hodně co do sebe a pro geeky je to dobrá volba, běžný uživatel spíš ocení bonusové funkce, které mu nabízí Samsung.

Smířit se ale musí i s notnou dávkou tzv. bloatware, který bohužel nejde odinstalovat běžnou cestou. Zabírá tak cenné místo v telefonu a hlavně jsou pak procesy, které běží na pozadí a ubírají si z volné paměti RAM. I tak měl ale S4 mini běžně kolem 700 MB RAM volných, což není vůbec špatné.

Dálkové ovládání do vaší kapsy

Samsung je známý tím, že do svých telefonů přidává nadstandardní funkce a u mnoha z nich bychom mohli dlouze diskutovat o jejich použitelnosti a praktičnosti. Nicméně pod nenápadnou ikonkou aplikace WatchON se skrývá opravdu silný a praktický nástroj. Ačkoli to navenek není vidět, S4 Mini disponuje infračerveným portem. Nevyužijete ho pro přenos dat, jak jsme tomu byli zvyklí několik let nazpět, ale právě za pomoci zmíněné aplikace se z vašeho S4 mini stává univerzální dálkový ovladač.

  

Po spuštění aplikace si zvolíte první ovladač. Na výběr máte z mnoha výrobců elektroniky, situace je ale nejjednodušší, pokud i doma jste věrni Samsungu. Televizi není třeba nijak zadávat či párovat. Prostě z telefonu odešlete přes infraport kód (v mém případě na první pokus) a pak už jen ovládáte zařízení telefonem. Samozřejmě záleží na tom, co chcete telefonem ovládat a jak je toto zařízení pokročilé. V mém případě, televize Samsung, kromě běžných úkonů jako je zapnutí/vypnutí, hlasitost, změna kanálů, telefon zvládl i zobrazení elektronického programu, nastavení a dalších pokročilých funkcí. Pokud máte doma Smart TV, máte vyhráno, WatchON umí pracovat i s jejími funkcemi.

  

Pokud byste snad měli strach, že postupem času nebudou v aplikaci aktuální zařízení z oblasti spotřební elektroniky a „ovladač“ vám tak bude k ničemu, nebojte. Společně s aktualizací aplikace by měla být přidávána další nová a nová zařízení, tak aby aplikace byla stále aktuální.

Kromě televize jsem doma vyzkoušel i DVD přehrávač Sony a sound systém Sony. Oboje vyžadovalo zadání přesného produktu v aplikace, následně ale vše fungovalo perfektně a telefonem šly ovládat všechny dostupné funkce těchto zařízení. Pokud tedy doma svádíte pravidelné boje o ovladač ať už s partnerkou nebo s dětmi, s Galaxy S4 mini máte vyhráno :)

Konkurenční telefony

Opravdovou konkurencí, plně srovnatelnou, je Huawei Ascend P1, který je také výrazně levnější. Pak záplava starších modelů, které ale většinou nemají Android 4.0 a vyšší, což je alespoň z mého pohledu celkem zásadní vada. Pokud tedy chcete telefon kompaktních rozměrů s úhlopříčkou displeje do 4,3 palce, nemáte moc na výběr.

- -  
Zleva: Huawei Ascend P1, Galaxy S III mini a chystaný HTC One mini

Pak je tu ještě loňský Galaxy SIII Mini, ten je ale přeci jen o generaci starší a vůči současnému modelu je to dost znát. Přímým konkurentem je pak samozřejmě novinka HTC One Mini, která se však na našem trhu začne prodávat až v průběhu září s cenovkou velmi podobnou, okolo 11 500 Kč.

Pokud ale povolíte ze svých nároků a svolíte k většímu přístroji s větším displejem, možnosti se značně otevírají a na scénu vstupují kousky jako je LG Nexus 4, Sony Xperia SV, Xperia T a Xperia V, HTC One X, LG Optimus G, dokonce i Samsung Galaxy Note II. A pokud nebudete trvat čistě na Androidu, tak se můžete podívat i na Blackberry Z10, Nokia Lumia 820 a Lumia 920. Všechno to jsou ale zařízení, která nejsou tak kompaktní jako testovaný S4 Mini. Konkurence je tedy na jednu stranu masivní, ale pokud budete trvat na kompaktnosti zařízení, nemáte moc na výběr.

Závěrečné hodnocení: Chceme nižší cenu

Recenze byla doposud vcelku pozitivní. A není důvod, proč by neměla být. Tedy jen do chvíle, než se podíváme na cenovku nového Galaxy S4 mini. Pominu-li šedý dovoz, díky kterému telefon seženete pod deset tisíc korun, oficiální česká distribuce se stále pohybuje kolem hranice 11 tisíc Kč. A to je dost i vzhledem k výše uvedené konkurenci, kterou buď seženete levněji, nebo za plus mínus stejné peníze koupíte o třídu lepší telefon. Jenže ne každý chce skoro pětipalcové monstrum, které odpoledne vyžaduje připojení k nabíječce, ačkoli baterie má nadstandardní kapacitu. Takže chcete-li kompaktní přístroj, nemáte skoro jinou volbu.

Pro koho tedy Galaxy S4 mini je? Zcela jednoznačně pro náročnějšího uživatele, který ale požaduje telefon kompaktních rozměrů, který nebude překážet v kapse a u kterého nehrozí pád z ruky pokaždé, když s ním pracuje. Takovému Galaxy S4 mini nabídne jen minimum kompromisů a tím největším bude nízká hodnota interní paměti, možná nižší rozlišení displeje a pak ta cena.


Podívejte se kde můžete Galaxy S4 mini koupit nejlevněji?

Pokud ale toto překousne, dostane kvalitní, dobře zpracovaný smartphone, s nadprůměrnou výdrží, dobře odladěným systémem, kvalitním fotoaparátem a balíkem nadstandardních funkcí. Vyloženě špatných smartphonů je hodně, vyloženě dobrých málo a S4 mini se uprostřed tohoto spektra drží výrazně blíže k těm druhým jmenovaným.

Marek Hajn

Nadšenec a občas early adopter. Recenzent praktik a analytik teoretik. Současné "everything Apple" nebylo vždy, nemusí být navždy a neznamená, že ostatním platformám jsou dveře zavřené. Naopak. Je potřeba si hrát a zkoušet novinky.

16 komentářů

 1. Konečně asi první objektivní článek o S4 mini. Jen bych asi doplnil, že výkonem CPU v jednojádrových aplikacích ztrácí mini na S4 jen cca 10% a grafický výkon v nativním rozlišení má dokonce větší než S4 (testováno v GLbench). Tak teď už je asi jasné, že ho mám, tak Vám řeknu proč jsem si ho vybral.

  Jsem IT a rád si hraju, takže Android a to i přes to, že Javu (Dalvik) vlastně nesnáším, ale co se týče možností pro geeka je asi Android to nejlepší. Nikdy bych ale Android nedoporučil normálnímu uživateli a odkázal ho na jiný operační systém a i když je tu nadstavba chválena, tak mne teda neoslnila a hned jsem telefon rootnul a to všechno šlo pryč.

  A co se týče hardware, tak pro mne jediná volba. Mé požadyvky byly tyto:

  1. 2x Krait minimálně na 1.5GHz (4x už má moc velkou spotřebu)

  2. GPU Adreno 225/305 (taky má menší spotřebu než 3xx řada)

  3. RAM min. 1GB (aby RAM nechyběla)

  3. Hmotnost do 110g (aby to netrhalo kapsu)

  4. Velikost cca 120x61x9mm (aby se to do kapsy vešlo)

  5. Baterie 2Ah (aby to vydrželo alespoň 2 dny)

  6. Uhlopříčka min. 4.3″ (aby se na to dalo ještě koukat)

  7. Rozlišení max. 1280×768 (aby GPU mělo menší práci)

  8. Rádio s RDS (aby fungovalo TMC pro navigaci)

  9. USB dole (aby se to dalo v autě lechce zasunout do kolébky s dobíjením jako navigaci)

  10. Výměná baterie (aby se to dalo vzít na vandr)

  11. microSD slot (aby se vše dalo pomocí Foldermount přesunout na SD)

  12. MHL/HDMI (abych nebyl omezen jen na WiDi)

  13. SAMOLED display (abych měl pod kontrolou spotřebu LCD)

  14. HW tlačítka (aby nezabírala místo na menší obrazovce)

  15. max. 8mpx fotoaparát s autofokusem a diodou/xenonem (aby to při tak malém snímači trochu dobře fotilo)

  Jak je vidět, tak jsem musel udělat nějaké kompromisy ale jinak, když se na to podíváte, tak je pro mne S4 mini jedinou možnou volbou.

  • Tony (neregistrovaný)

   A zabudol si dodať, aby ti do očí svietilo veľké logo Samsungu. ;)

  • :-) Bylo mi ukradené, jestli to bude Samsung, inspiroval jsem se +/- Motorolou RAZR M a Sony XPERIA V. Prostě jsem věděl, že to jde vyrobit, otázkou bylo, kdo to udělá první.

 2. žbrnda wolšová (neregistrovaný)

  Ešte si zabudol dodať ty geg, že by to mohlo mať po stranách aj nejaké opierky pre palce, lebo z toho plynú nasledovné problémy:

  [odkaz],T-P-344509-13.jpg

  [odkaz]

  [odkaz]

 3. žbrnda wolšová (neregistrovaný)

  [odkaz]

 4. Tomáš (neregistrovaný)

  Našel jsem ještě celkem zajímavou recenzi zde: [odkaz]

 5. Helena (neregistrovaný)

  Dobrý den, nejspíš se to sem úplně nehodí, ale nutně potřebuji vyřešit jeden problém. Mám nový Samasung Galaxy S4 mini a jsem s ním naprosto spokojená až na zvuk fotoaparátu. Ač se to mnohým bude zdát jako zbytečná prkotina, mě to opravdu vadí a nevím, jak tento zvuk odstranit. I když navolím tichý režim, zvuk fotoaparátu stále přetrvává. Slyšela jsem, že se to prý dá řešit instalací jakési aplikace k fotoaparátu, ale nevím. Prosím o jakékoli rady, uvítám vše!! Děkuji

 6. Pavel (neregistrovaný)

  Dnes jsem si prohlédl videorecenzi na SGS 4mini. Nebudu hodnotit recenzi jako takovou, ale trochu mi chybí údaj o RAM, respektive kolik volné paměti zbyde po nastartovani telefonu pro uživatele.Děkuji

 7. Lucka (neregistrovaný)

  dobrý den. mám samsung galaxy s4 mini. a téměř „každých“ 14 dní to po mně chce aktualizaci softwaru, která se nejspíš nedá nějak obejít. Je to prosím Vás normální? Dá se to nějak obejít? děkuji za odpověď.

 8. Lída (neregistrovaný)

  Dobrý den, taktéž bych potřebovala radu od uživatelů S4 mini. Při klesnutí baterie pod 30% se mi ztlumí všechny zvuky na minimum. Jde to nějak zrušit. Samozřejmě mám zapnutý úsporný režim a jsem ráda, že se mi šetří baterie, ale co je mi to platné, když náhle neslyším, že mi někdo volá…Již jsem to hledala snad všude, ale nemůžu přijít na to, kde bych to mohla nastavit. Předem děkuji za odpověď!!

 9. milan (neregistrovaný)

  hodí se tento mobil i na hry (samsung galaxy s4mini)

 10. Radim (neregistrovaný)

  Zdravím, rozhoduji se mezi S4 mini (aktuálně cca 6500,-) a Huawei Asdcend G6 LTE (6000,- u O2) – můžete mi prosím poradit? Huawei je velmi slušně vybavený, má 4-jádro, lepší (přední) fotoaparát, Samsung je osvědčená stálice … Má Samsung S4 mini navrch? Díky moc za názor.

 11. jan (neregistrovaný)

  zdraví na telefonu samsung galaxy s4 mini se mi oběvia ikony sluchátek aniž bych je měl připojeny.V důsledku toho neslyším nic z reproduktoru ani při hudbě a telefonátu….Co stím díky za info

 12. Nika (neregistrovaný)

  Dobrý den, v sobotu jsem si pustila akutualizaci OS (KIt Kat OS 4.4.2). Co mně vadí jsou v horní informační liště změny barev = ukazatel baterie byl zelený, nyní je bílý. Ukazatel hovoru byl zelený, nyní je bílý. Ukazatel zmeškaného hovoru byl červený, nyní je bílý. Volala jsem na zákaznickou linku Samsung, ale tam mi jen řekli, že v další aktualizaci toto bude dáno do původního stavu. Prosím, nevíte, zda-li si mohu tato barevná oznámení sama změnit? V nabídce jsem nic takového nenašla. Děkuji za případné rady.

  N.

 13. Nika (neregistrovaný)

  Nika, omlouvám se jde o mobil Samsung S4 mini.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).