Domů » Bleskovky » RECamera: Představení voděodolné kamery od HTC se dočkáme 8. října

RECamera: Představení voděodolné kamery od HTC se dočkáme 8. října

V minulosti jsme vás informovali, že v HTC chystají vlastní outdoorovou kameru, která by měla konkurovat například oblíbené GoPro. Nyní už víme, že produkt ponese označení RECamera a oficiálního představení se dočkáme 8. října na tiskové konferenci v New Yorku. HTC si při této příležitosti registrovalo nejen doménu recamera.com, na které už je dostupný krátký video teaser, ale také samostatný twitter účet @recamera.

V tuto chvílí neznáme bližší parametry ani design kamerky, ale jisté je, že bude odolná vůči vodě. Oficiální teaser by měl být natočený právě skrze RECameru, nicméně výstup je pouze v HD rozlišení, tak doufejme, že se dočkáme i podpory pro full HD a ideálně při vysoké snímkovací frekvenci, aby bylo klipy možné využít i pro slow-motion záběry.

Aktualizováno: Kamerka prý má výpadat jako malý periskop, aby ji bylo možné kamkoliv snadno uchytit.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).