Domů » Bleskovky » Realme se daří. Značka loni prodala 50 milionů smartphonů a expandovala do 61 zemí

Realme se daří. Značka loni prodala 50 milionů smartphonů a expandovala do 61 zemí

Rok 2020 byl pro realme milníkem. I přes globální ekonomický pokles se stala nejrychleji rostoucí značkou mobilních telefonů na světě a její produkty se kromě vysokých prodejů a mezinárodního věhlasu dočkaly téměř dvou set ocenění od spotřebitelů i odborné veřejnosti. Dále realme upevňovalo své postavení mezi mladými uživateli od 18 do 25 let, jimž nabízí špičkovou technologii, design i nejnovější trendy za přijatelné ceny.

realme 7

Zakladatel realme Sky Li a jeho tým, jehož průměrný věk je 29 let, se v loňském roce dokázal prosadit už na 61 trhů po celém světě. Hned ve 12 zemích se produkty realme probojovaly do TOP 5 co se týče podílu na trhu.

Značka realme se též po celém světě dočkala téměř dvou stovek ocenění v komerční, korporátní i inovační sféře. Hned 17krát bodovala v kategorii Značka roku, od Polska přes Egypt až po Indonésii. Dále si realme na své konto po celém světě připsalo 159 produktových cen a téměř dvě desítky ocenění udělovaných mladými uživateli, na něž primárně cílí.

realme 7 5G

Těchto úspěchů si všimla i významná odborná média a výzkumné organizace. Třeba společnost Counterpoint Research ocenila realme na základě 50 milionů prodaných smartphonů jako „nejrychleji rostoucí značku chytrých telefonu na světě“ a Financial Times potvrdily, že společnost zaujímá vedoucí postavení v asijsko-pacifickém regionu.

Nepřehlédněterecenze Realme 7 5G: vyplatí se připlatit za rychlá data a 120Hz displej?

Značka realme chce i nadále přinášet technologické inovace a produkty, které překvapí svým výkonem a nízkou cenovkou a s nimiž se zejména mladá generace bude chtít ztotožnit. Růstový trend společnosti a reputace produktů přispěly k vybudovaní důvěry zákazníků a povědomí o značce, takže věříme, že loňský úspěch není jen anomálií. Do roku 2021 se chystáme skočit s ještě větší silou jako element, který zcela změní toto odvětví,” uzavírá hodnocení roku 2020 zakladatel realme Sky Li.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.