Domů » Bleskovky » Realme se chce ukázat. Přijede představovat své novinky do Berlína na IFA

Realme se chce ukázat. Přijede představovat své novinky do Berlína na IFA

Veletrh IFA bude první větší technologickou akcí, která se po velkém koronavirovém útlumu odehraje. Na rozsah jako v minulých letech musíme zapomenout, akce se odehraje s vyloučením veřejnosti a omezeno bude i množství vystavovatelů. Tradiční účastník, korejský Samsung, již poslal do Berlína svoji omluvenku, přihlásili se však někteří nováčci; jedním z nich je například čínské Realme.

Dceřiná značka firmy Oppo si v Evropě (včetně České republiky) buduje své jméno, a berlínský veletrh využije k další sebeprezentaci. Očekávat můžeme uvedení některých novinek, byť v tuto chvíli je těžké odhadovat, o jaké se bude jednat. Realme před nedávnem odhalilo novou produktovou strategii 1 + 4 + N, což má znamenat 1 klíčový produkt, 4 chytré huby a N zařízení internetu věcí.

oppo

Realme tak Evropu zaplaví nejen svými smartphony, ale možná i dalšími zařízeními ze svého ekosystému.

UltraDART nabije telefon do 33 procent za pouhé 3 minuty

Jednou z představených novinek by mohl být nový telefon využívající nové technologie UltraDART. Ta má využívat výkonu až 125 Wattů k ultrarychlému nabití telefonu, díky čemuž má být možné dobít telefon z nuly na 33 procent za pouhé 3 minuty, plné nabití je pak možné za dvacet minut (u akumulátoru s kapacitou 4 000 mAh).

ultradart

UltraDART bude nepochybně technicky vycházet od čerstvě uvedené technologie VOOC Flash Charge od mateřského Oppo, která nabídne navlas stejné parametry.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).