Real Fotball 2013 od Gameloftu je dostupný na Google Play

Ve světě přenosných zařízení máme dohromady tři silné značky fotbalových her. Jednou je Pro Evolution Soccer, druhou FIFA a třetí právě Real Fotball od francouzského studia Gameloft. Pro každou z nich jednou do roka platí vydání nové verze a nejinak je tomu i u Real Fotballu, jehož pokračování s číslem 2013 se nyní dostává do obchodu Google Play. Změna by měla proběhnout v oblasti grafiky, která je nyní lepší (překvapivě), spolu s tím také vylepšené animace.

Novinkou je také „Manager mode“ a jak již z názvu vyplývá, mělo by jít o řízení vlastního fotbalového klubu, což je určitě vítaná inovace. Nějaké další viditelné změny již nová verze nepřináší, hra je srovnatelná i se svou konkurencí, vybírat tedy stačí podle svých osobních preferencí a cenovky. Zahrajete si vždy slušně.

-

Autor článku blank
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Kapitoly článku