Sledujte nás na YouTube

Real Fotball 2013 od Gameloftu je dostupný na Google Play

Ve světě přenosných zařízení máme dohromady tři silné značky fotbalových her. Jednou je Pro Evolution Soccer, druhou FIFA a třetí právě Real Fotball od francouzského studia Gameloft. Pro každou z nich jednou do roka platí vydání nové verze a nejinak je tomu i u Real Fotballu, jehož pokračování s číslem 2013 se nyní dostává do obchodu Google Play. Změna by měla proběhnout v oblasti grafiky, která je nyní lepší (překvapivě), spolu s tím také vylepšené animace.

Novinkou je také “Manager mode” a jak již z názvu vyplývá, mělo by jít o řízení vlastního fotbalového klubu, což je určitě vítaná inovace. Nějaké další viditelné změny již nová verze nepřináší, hra je srovnatelná i se svou konkurencí, vybírat tedy stačí podle svých osobních preferencí a cenovky. Zahrajete si vždy slušně.

-

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

3 komentáře

  1. mino (neregistrovaný)

    Rovnaka kravina s in app platbami a otravnymi zdielanym na socialne sluzby podobne ako predosly diel.

  2. Tak to si už dělají prdel ne. Proč to nejde na mé HTC One X krucinál!!!

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *