Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Razer Phone 2 dorazí za necelý měsíc. Známe jeho vzhled i parametry

Razer Phone 2 dorazí za necelý měsíc. Známe jeho vzhled i parametry

Společnost Razer se chystá představit druhou generaci svého herního smartphonu. Stane se tak 10. října, naplánovaná událost ponese název Flagship // Gaming. Jak se bude Razer Phone 2 od svého předchůdce lišit?

Podle uniklého renderu, který se objevil na internetu, bude telefon z přední strany prakticky totožný. Displej si ponechá poměr stran úhlopříčku 5,7″ i poměr stran 16:9, který je pro hraní mobilních her vhodnější.

Panel bude pochopitelně pracovat s obnovovací frekvencí 120 Hz. Nad a pod displejem najdeme široké rámečky, za které se bude zařízení v režimu na šířku dobře držet. V horním rámečku najdeme dva kruhové otvory, avšak zřejmě pouze jeden bude čočkou selfie kamerky.

Razer Phone vlevo, Razer Phone 2 vpravo. Rozdílů je minimum

Razer Phone 2 SE má měnit hlavně uvnitř, na pozici čipsetu bude osazen Snapdragon 845 podpořený 8 GB RAM, vnitřní úložiště má dosahovat kapacity až 512 MB. Alespoň s těmito parametry byl telefon otestován benchmarkem Geekbench, který také prozradil Android ve verzi 8.1 Oreo.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Carda (neregistrovaný)

    Velký plus za zachování 16:9 jeden z mála pomalu už žádný jiný není.

  2. Samuell (neregistrovaný)

    S 512MB si na tom nic moc nezahraju. ?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel