Domů » Bleskovky » Razer představil digitální hodinky obohacené o inteligentní funkce

Razer představil digitální hodinky obohacené o inteligentní funkce

Mnoho uživatelů láká myšlenka přechodu z klasických hodinek na něco modernějšího, co nabídne pokročilejší funkce a zároveň se nevybije během jednoho pracovního dne. Podobné myšlenky se chytila společnost Razer, která po nepříliš úspěšném náramku Nabu přichází s dalším pokusem v podobě Nabu Watch. Jak možná tušíte, jedná se o další z početného zástupu hodinek, nicméně najdete se tu několik zásadních odlišností. Výrobce produkt prezentuje jako hodinky obohacené o inteligentní funkce.


Razer Nabu Watch jsou v první řadě obyčejné digitální hodinky, jejichž design až podezřele připomíná řadu G-Shock od Casia. Monochromatický displej nabídne klasickou sestavu časoměrných funkcí zahrnující stopky, odpočítávání či světový čas. Kromě toho však zařízení disponuje sekundárním displejem, jenž zvládá zobrazovat informace o příchozích hovorech, poště a další notifikační události. Ve výčtu ostatních možností pochopitelně nechybí tolik nezbytný krokoměr a sociální funkce.

Bystřejší část publika již tuší, že relativně omezená funkcionalita s sebou přináší jednu nespornou výhodu. Tou je výdrž, která má dle tvrzení výrobce činit sedm dní na jedno nabití. Ovšem ani po vyčerpání energie uživatelé nepřijdou o možnost zobrazování času. Hodinky totiž disponují dvojicí akumulátorů, přičemž zdroj mající na starosti pouze časoměrnou část vystačí na zhruba jeden rok nepřetržitého používání. Razer Nabu Watch se na trhu objeví za relativně sympatickou cenu 149,99 USD (přibližně 3 800 CZK).

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments