QuizUp: Prověřtě své znalosti a jazykové schopnosti v pestré kvízové soutěži (tip na hru)

Máte rádi kvízy, komunikaci s ostatními a chcete si procvičit angličtinu? Máme pro vás tip na velmi chytlavou sociální hru QuizUp, která je zdarma a zabaví na dlouhé hodiny.

Dnes vám představíme tak trochu jinou hru, než na které jste normálně zvyklí. Pokud rádi komunikujete, soutěžíte a angličtina vám není cizí, rozhodně zbystřete. Nová sociální hra QuizUp vaše vědomosti prověří do hloubky a vy se k tomu ještě navíc skvěle pobavíte a třeba i poznáte nějaké nové přátele z nejrůznějších koutů světa.

 
Profil uživatele a komunikace s dalším hráčem

Po spuštění budete mít možnost vytvořit si účet nebo se tradičně přihlásit přes sociální sítě. Na výběr máte přes 450 různorodých témat a každý si tak najde své oblíbené. Pokud na nějaké z nich kliknete, můžete s připojeným lidmi diskutovat, zahrát si s nimi, nebo si porovnat dosažené herní úspěchy. Při výběru tématu vám aplikace automaticky najde spoluhráče z celého světa. Pokud někdo z nich bude souhlasit a vy budete chtít, můžete si ho také přidat do seznamu přátel.

V případě výhry budete získávat nové úrovně a XP body na daná témata společně s různými achievementy, které můžete sdílet anebo si je vystavit na profilu. Máte také možnost podívat se na to, kde a kolik bodů jste v průběhu hádání ztratili. Určitě potěší možnost zopakovat si hru znovu ze stejným člověkem, s kterým jste hráli v předešlém kole. Při odpovídání na otázky na pozadí hraje příjemná a klidná hudba. Kdyby vás ale rušila, můžete ji vypnout.

 
Kvízové otázky jsou rozděleny do několika stovek témat a na své si přijde opravdu každý

QuizUp si můžete zahrát třeba před spaním, když se vám nedaří usnout, nebo v kterékoliv volné chvíli. Jediným záporným bodem je to, že musíte být neustále připojeni k internetu a chybí zde i čeština, což může řadu uživatelů odradit. Aplikace a veškerá komunikace při řešení kvízových otázek je totiž pouze v angličtině. Hra je zdarma dostupná pro Android a iOS. Verze pro Windows Phone by se měla objevit v následujících měsících.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Autor článku Dominik Blatoň
Dominik Blatoň
Nadšenec do psaní, elektroniky a moderních technologií obecně. Milovník Androidu a ladných křivek mobilních telefonů. Působím také jako herní fanatik. Ve volném čase se zabývám koníčky jako fitness, turistika, cestování, jízda na kole, hudba, fotografování a grafika.

Kapitoly článku