Sledujte nás na YouTube

První obrázek nepředstaveného Galaxy Note 12.2: Naznačuje nový směr designu Samsungu?

Před pár měsíci došlo ke dvěma spekulacím. Jedna tvrdila, že Apple plánuje větší iPad s úhlopříčkou 12,9 palce. Později vyšla druhá, která říkala, že Samsung chce být na trhu s velkými tablety první a pracuje na zařízení s rozměry 12,2″ na konec letošního roku. Podle korejského serveru MovePlayer je na fotografii 12,2 palcový tablet od Samsungu.

 

Spekulace hovoří o velmi výkonném zařízení se třemi gigabajty operační paměti, procesoru Exynos s osmy jádry (pravděpodobně Exynos 5420) a 12,2″ displeji s rozlišením 2560 x 1600 pixelů. Otázkou je, jestli širokoúhlý tablet s Androidem o takových rozměrech, navíc s hardwarovými tlačítky, dokáže někomu sloužit jako lepší nástroj na práci či zábavu než klasický iPad s poměrem stran 4:3 a 9,7 palcovým displejem či jakýkoliv jiný tablet s Androidem?

Pokud hodnotíme vzhled zařízení na obrázku, vypadá podobně jako Galaxy S4, ale s náznaky nového designu, který je více hranatý. Stejný směr naznačuje i nová fotografie nepředstaveného Samsungu Galaxy Note III.

David Podzimek

7 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  Bude mít k jedný straně zužující se obrazovku? To mi přijde nepraktický :D Ta pošahaná perspektiva je hnus.

 2. fbio (neregistrovaný)

  Trochu mi to připomíná Sony, takže se mi to líbí

 3. Geary (neregistrovaný)

  Oni to harwarový tlačítko home nacpou všude. Kazí to vzhled, snižuje se pohodlnost ovládání.

  • Jerry7650 (neregistrovaný)

   No a tlačítko menu (to vlevo) už skoro nikde nefunguje. Polovina aplikací na něj nereaguje na mém SGNII.

 4. mino (neregistrovaný)

  To iPadocske tlacitko je hrozne, clovek aby robil root kvoli Honeycomb Tablet UI.

 5. Martin Pavlović (neregistrovaný)

  Podle meho nazoru jasny fake.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *