Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » První obrázek nepředstaveného Galaxy Note 12.2: Naznačuje nový směr designu Samsungu?

První obrázek nepředstaveného Galaxy Note 12.2: Naznačuje nový směr designu Samsungu?

Před pár měsíci došlo ke dvěma spekulacím. Jedna tvrdila, že Apple plánuje větší iPad s úhlopříčkou 12,9 palce. Později vyšla druhá, která říkala, že Samsung chce být na trhu s velkými tablety první a pracuje na zařízení s rozměry 12,2″ na konec letošního roku. Podle korejského serveru MovePlayer je na fotografii 12,2 palcový tablet od Samsungu.

 

Spekulace hovoří o velmi výkonném zařízení se třemi gigabajty operační paměti, procesoru Exynos s osmy jádry (pravděpodobně Exynos 5420) a 12,2″ displeji s rozlišením 2560 x 1600 pixelů. Otázkou je, jestli širokoúhlý tablet s Androidem o takových rozměrech, navíc s hardwarovými tlačítky, dokáže někomu sloužit jako lepší nástroj na práci či zábavu než klasický iPad s poměrem stran 4:3 a 9,7 palcovým displejem či jakýkoliv jiný tablet s Androidem?

Pokud hodnotíme vzhled zařízení na obrázku, vypadá podobně jako Galaxy S4, ale s náznaky nového designu, který je více hranatý. Stejný směr naznačuje i nová fotografie nepředstaveného Samsungu Galaxy Note III.

David Podzimek

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments