Domů » Bleskovky » První fotografie iPhone 7? Ne, někdo pouze upravil snímek chystaného Meizu Pro 6

První fotografie iPhone 7? Ne, někdo pouze upravil snímek chystaného Meizu Pro 6

Počátkem tohoto týdne obletěly internet údajné snímky chystaného iPhonu 7, které odhalily přítomnost duální kamery a přepracovaný design anténních předělů.

iphone7

Fotografie zveřejnila spousta technologických serverů, avšak nyní přichází od viceprezidenta čínské společnosti Meizu Li Nana překvapivé rozuzlení – na fotografiích není iPhone 7, ale chystaný smartphone Meizu Pro 6.

meizu

Nan poskytl jako důkaz render zad připravovaného telefonu, jehož plastové předěly korespondují s nedávným únikem. Nikde však není psáno, že záda budoucího iPhonu budou vypadat podobně.

meizuprorender

Meizu Pro 6 má být podle posledních spekulací nadstandardně vybavené zařízení, které bude pohánět nový desetijádrový čipset MediaTek Helio X25, na jehož vývoji se Meizu přímo podílelo. Procesorovou část má tvořit dvojice jader Cortex-A72 a dvě kvarteta jader Cortex-A53, oproti Helio X20 má dojít k navýšení taktu procesoru a grafického čipu.

Zařízení se má dále pyšnit 6 GB RAM a 128GB úložištěm v nejvyšší konfiguraci. Kdy bude tento smartphone představen, prozatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments