Domů » Bleskovky » Průměrný uživatel WP si stáhne 51 aplikací, jak jste na tom vy?

Průměrný uživatel WP si stáhne 51 aplikací, jak jste na tom vy?

Microsoft nedávno zveřejnil statistiku, podle které si průměrný majitel do svého telefonu s Windows Phone stáhne 51 aplikací. Tento údaj pochází z března letošního roku a jak lze vidět z grafu níže, toto číslo neustále roste, což lze přisuzovat také rostoucímu počtu programů v Marketplace.

Zajímavé je také srovnání s ostatními platformami. Zatímco u Androidu byl v listopadu 2011 (poslední známé údaje) stav velmi podobný, majitelé iPhonů jsou se svými 88 aplikacemi na uživatele (březen 2012) mnohem aktivnější.

A jak jste na tom vy? Stáhnete si a vyzkoušíte ve svém smartphonu každou hloupost, nebo si aplikace pečlivě vybíráte? A jaké je vaše „zlaté číslo“? Podělte se s námi v diskuzi.

Zdroj: WMPowerUser

Miroslav Havlíček

13 komentářů

 1. jsem na 20ti hrách a 53 aplikacích :-) blbosti rovnou mažu.

 2. jimm98y (neregistrovaný)

  252 Aplikací dle marketplace :-D nicméně v reálu to bude cca 200, některé jsem smazal.

 3. hry na telefonu nehraju, a aplikací mám 20 a dál už nevim co bych tam dával :-)

 4. borix (neregistrovaný)

  Já se vejdu do 15ti, tak polovinu používám často. Hry nehraju.

 5. 19 aplikaci a 12 her, co bylo free a co placeny uz fakt nevim, ale jak na to koukam, tak 9 aplikaci a 11 her bych mohl smazat…

 6. v sensation mám cca 15 stažených aplikací. naopak, kdybych věděl jak se dostat do systému, vyházel bych z něj 80% aplikací, které tam jsou pro mě na hovno.

 7. Já mám v telefonu 35 aplikací (z toho 8 her), které používám + zhruba 5 programů, které testuji nebo zkouším :) Hry hraju tak maximálně při cestování v MHD nebo někdy před spaním :)

 8. Jirka (neregistrovaný)

  Pouzivam asi 15 aplikaci a tak 3 hry. Koupeno a otestovano mam ale okolo 80 aplikaci a her.

 9. 41 aplikací a 3 hry (dodonpachi, final fantasy, feed me oil), spokojenost.

  OT: Dostal jsem služební BB 9790 a narovinu, BB toho umí hodně, ale tak krkolomně a divně až je mi z toho šoufl, navíc mě tedy dost neimponuje prostředí, které oproti Androidu, WP a iOS je rozhodně nejhorší co jsem kdy měl…

 10. amx (neregistrovaný)

  tolko, kolko mi dovoli 8 GB storage :/

 11. cca 10 her a 15 aplikací

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).