Domů » Bleskovky » Project Tango ožije v 6,4″ smartphonu Lenovo PHAB2 Pro

Project Tango ožije v 6,4″ smartphonu Lenovo PHAB2 Pro

Už zítra bude v San Franciscu zahájena konference Lenovo Tech World, která zřejmě přinese několik mobilních novinek čínského výrobce. Počítá se s odhalením nové vlajkové řady Moto Z, která má nabídnout rozšiřování schopností smartphonů rozšiřujícími moduly (více informací), a kromě toho má být představen vůbec první telefon, který díky Projektu Tango od Google vidí svět trojrozměrně.

tango

Podle @evleaks bude první „Tango telefon“ spadat mezi pokračovatele loňské řady Lenovo PHAB, tedy zařízení na rozmezí smartphonu a tabletu. Chystaná novinka se má jmenovat Lenovo PHAB2 Pro a má disponovat rozměrným Quad HD displejem o úhlopříčce 6,4″. Ostatní výbava je zahalena tajemstvím, nicméně schopnost mapování okolí ve 3D bude jistě vyžadovat silný hardware – spekuluje se o Snapdragonu 820 a 4 GB RAM.

Google s Qualcommem připravují referenční smartphone v rámci projektu Tango project_tango

Jsme zvědaví, jaké využití nalezne Project Tango v reálném životě. Lenovo zatím na únorovém prototypu ukázalo rozmisťování nábytku po pokoji či virtuální hraní hry Jenga, další nápady pak sbíralo od fanoušků na speciálních stránkách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments