Sledujte nás na YouTube

Project Phire je nové sklíčko od Corningu, které odolá pádu i škrábancům

Společnost Corning, která stojí za výrobou ochranných sklíček Gorilla Glass, oznámila, že pracuje na novém produktu s pracovním názvem Project Phire. Ten se bude vyznačovat takřka stejnou odolností proti škrábancům jako safírové displeje, nebude ovšem tak křehký a dokáže vzdorovat stejné intenzitě nárazu jako Gorilla Glass 4. 

 

Corning plánuje vybavit první telefony novým sklíčkem již v letošním roce, avšak soudě podle toho, jak je dosud rozšířena čtvrtá generace Gorilla Glass, se s ním častěji začneme setkávat až o něco později. 

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *