Domů » Bleskovky » Prohlédněte si rozebraný HTC One X

Prohlédněte si rozebraný HTC One X

Redaktoři z čínského serveru pconline.com.cn si vzali do parády současnou vlajkovou loď společnosti HTC, model One X, který se pyšní čtyřjádrovým procesorem NVidia Tegra 3, velkým HD displejem a podporou celé řady moderních technologií včetně NFC. Jednou z jeho nevýhod je nemožnost výměny akumulátoru, a právě díky zveřejněným fotografiím se můžete podívat, kde je baterie v telefonu umístěna a kde se nacházejí další komponenty. Vše do sebe perfektně zapadá a je vidět, že konstrukci mají v HTC dobře zvládnutou; místem se uvnitř opravdu příliš neplýtvá.

   
Kompletní galerii si můžete prohlédnout zde

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. Díky za odkaz. K tomu snad jen hnidopišské: Jsou telefony, kde to do sebe také hezky zapadá, ale baterii pohodlně vyměnit lze… ;)

  2. jozef (neregistrovaný)

    Chcem sa spýtať kedy chystáte recenziu na HTC One X? Vaše recenzie sa mi páčia takže čakám kedy sa objavi :)

  3. do koňa súčiastky za 33€ a oni to predávajú zaaaa…. ????

    kapúitalist hnusný korporátny chcu nas len ošklbať

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).