Domů » Bleskovky » Prohlédněte si nabušený HTC DLX (Droid DNA) na kvalitních renderech

Prohlédněte si nabušený HTC DLX (Droid DNA) na kvalitních renderech

Už zítra společnost HTC ve spolupráci s americkým operátorem Verizon oficálně představí extrémně výkonný smartphone Droid DNA, který známe také pod označením J Butterfly (japonská verze). A na jaké parametry se můžeme těšit? Pětipalcový displej s fullHD rozlišením, čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro s grafickým akcelerátorem Adreno 320 a 2 GB RAM.

  

Vnitřní paměť o kapacitě 16GB doplňuje slot na paměťové karty. Kapacita baterie se oproti 2020 mAh baterii u japonské verze zvýšila na 2500 mAh. Konektivitu zajišťuje naprosto obvyklá kombinace WiFi, Bluetooth 4.0, 3G doplněné o rychlé 4G LTE. Nevylučuje se také, že se později objeví verze pro Evropu, Čínu a Tchaj-wan (HTC DLX).

 

V Japonsku se tedy telefon bude prodávat pod označením J Butterfly, v USA u operátora Verizon jako Droid DNA a pro zbytek světa by prodejní název mohl být HTC DLX. Kromě černé varianty bude k dispozici i elegantní bílá verze.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
24 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments