Domů » Bleskovky » Prodejní balení chystaného top modelu LG G3 prozrazuje existenci zlaté varianty

Prodejní balení chystaného top modelu LG G3 prozrazuje existenci zlaté varianty

Server TheVerge.com zveřejnil fotografii prodejního balení chystané vlajkové lodi LG G3 a potvrdil, že novinka nabídne 5,5″ displej s extrémně vysokým rozlišením 1440 x 2560 px. Kromě klasické bílé a černé varianty bude dostupná také zlatá verze, a to údajně hned při uvedení modelu na trh. Více informací o modelu LG 3G bychom se podle zdroje blízkého výrobci měli dozvědět už 1. května. Novinka nabídne operační systém Android 4.4 „KitKat“ doplněný uživatelským prostředím od LG. Starší spekulace naznačují, že se dočkáme 3 GB RAM a 32GB interního úložiště a doufejme, že výrobce nezapomene ani na slot na paměťovou kartu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Červená nebo tmavě modrá by taky nebyla k zahození.

  2. michael.zeleny

    Vypadá hodně luxusně :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).