Domů » Bleskovky » Proč se nová vlajková loď HTC jmenuje U12+? Překvapivě za to může Samsung

Proč se nová vlajková loď HTC jmenuje U12+? Překvapivě za to může Samsung

Výrobci smartphonů se pomalu začínají zamotávat do označování svých smartphonů. Zaběhnutý klíč „na jaře klasický smartphone, na podzim tabletofon“ dnes již neplatí, neboť prakticky všechny displeje vlajkových telefonů oscilují okolo úhlopříčky 6 palců. To je ostatně také případ v týdnu představeného vlajkového modelu od HTC, který se podle očekávání nejmenuje HTC U12, ale U12+.

HTC U12+ je smartphone bez kopromisů. A navíc s nejlepší duální kamerou

Důvod tohoto označení prozradili sami zástupci tchajwanské společnosti – nové HTC U12+ je svojí velikostí i výbavou více podobné Samsungu Galaxy S9+ než jeho menšímu bratříčkovi. Bohužel to také zřejmě znamená, že se klasického modelu U12 s menším displejem nedočkáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).