Domů » Bleskovky » Pro vývojáře: už tento víkend se Praze koná Flutter hackaton

Pro vývojáře: už tento víkend se Praze koná Flutter hackaton

V sobotu 1.6. proběhne v pražském vývojářském studiu Inventi Labs mezinárodní hackathon, který se bude zároveň konat na 60 místech na světě.

Čím je tento hackathon tak speciální? Jde o první mezinárodní hackathon, který se zaměřuje na poměrně nový framework Flutter. Ten se využívá pro vývoj mobilních a webových aplikací. Soutěžit se bude ve 2 členných týmech pod vedením zkušeného mentora z Inventi Labs, který má na svědomí už několik aplikací ve Flutteru.

Flutter hackaton

Pro vítěze i účastníky hackathonu jsou samozřejmě připraveny zajímavé ceny, které do soutěže věnoval Footshop a Locco. Ty nejlepší nápady se pak také mohou přihlásit do celosvětového kola, kde se o prvenství utkají s těmi nejlepšími.

Celá akce bude probíhat v sobotu od 8 do 18:30 na základně iLabs (Táborská 940/31) odkud bude také probíhat stream do ostatních 59 zemí. Účastníci se mohou těšit na skvělé jídlo, pití a také nebude chybět ani kávový bar.

Zaujalo tě to a chceš se přihlásit? Stačí napsat na info@ilabs.cz, uvést své jméno, příjmení, telefon a zda máš nebo nemáš tým.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).