Sledujte nás na YouTube

Pro iOS 6 už je dostupná beta verze nástroje k provedení jailbreaku

Jailbreak pro iOS 6 na sebe nenechal dlouho čekat a dorazil formou utility RedSn0w hned den po uvedení tohoto dlouho očekávaného iOS updatu. Stejně jako u předchozích verzí, určených pro betu jablečného OS, se jedná o tethered jailbreak pro iPod Touch 4. generace, iPhone 3GS a 4, tedy zařízení osazená čipsetem A4. Novou betu RedSn0w naleznete ke stažení z blogu tvůrců.

Upozorňujeme, že tato beta je určena spíše pro vývojáře a raději si počkejte na finální verzi, která by měla dorazit co nevidět. Ani (budoucí) majitelé nejnovějšího mobilního přírůstku do rodiny Apple se nemusí obávat dlouhého čekání. Uživatel chpwn se na svém Twitter účtu pochlubil fotkou jailbreaknuté “pětky”.

Zdroj

Jiří Hanč

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *