Domů » Bleskovky » Pro HTC One (2013) se objevila neoficiální ROM s prostředím HTC Sense 6.0

Pro HTC One (2013) se objevila neoficiální ROM s prostředím HTC Sense 6.0

Pro majitele loňského modelu HTC One máme dobrou zprávu – na Xda-developers se objevila neoficiální verze ROM, která obsahuje uživatelské prostředí Sense 6.0. To má být oficiálně představeno v úterý 25. února společně s novým HTC One (2014) na tiskové konferenci v Londýně, kde nebude chybět ani naše redakce.


HTC Sense 6.0 na loňském HTC One

HTC na uvolnění této neoficiální ROM zareagovalo překvapivě rychle a odkazy musely být z Xda-developers fóra staženy, nicméně při troše snahy není problém dohledat další mirrory. Autor ROM dále informoval, že odkaz pro stažení opět zpřístupní 25. března, kdy bude nový model One představen. Pokud se ROM rozhodnete vyzkoušet, mějte na paměti, že se jedná o neoficiální zásah, kterým přicházíte o záruku a server SmartMania.cz nenese žádnou odpovědnost za případné škody.

 
Nový HTC One bude dostupný ve třech barevných variantách

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Drahos (neregistrovaný)

    HA! konečně jsem dohledal link tak to jdu zkusit, na sense6 jsem zvědavej.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).