Domů » Bleskovky » Pro Android vyšla strategie Bad North: Jotunn Edition. Ubráníte se před útoky vikingů?

Pro Android vyšla strategie Bad North: Jotunn Edition. Ubráníte se před útoky vikingů?

Kvalitní mobilní strategická hra by měla neustále nabízet nové výzvy, aniž by zážitek z hraní znepříjemňovala zbytečně komplikovanými a často se vyskytujícími informačními okny a nabídkami či otravnými mikrotransakcemi. A přesně to lze říct o titulu Bad North: Jotunn Edition, který se nedávno objevil v obchodě Google Play.

bad north jotunn edition new game hero

Vikingové útočí!

Bad North: Jotunn Edition pochází od švédských nezávislých tvůrců, kteří si říkají Plausible Concept. O distribuci se stará vydatel Raw Fury, který v minulosti přinesl na obrazovky telefonů s Androidem povedenou strategii Kingdom: New Lands. Bad North je podle vývojářů brutální taktickou hrou v reálném čase s prvky roguelite, tedy žánru, který zpravidla kombinuje procedurálně generovaný obsah s komplexnějším vizuálním ztvárněním.

Braňte ostrovy, odemykejte nové velitele

Hráč se vžije do role až čtyř velitelů, kteří se svými jednotkami brání procedurálně generované ostrovy před útoky vikingských nájezdníků. Na začátku každé kampaně má hráč k dispozici pouze dva velitele, s nimiž se snaží ubránit ostrovy před prvními vlnami nepřátel.

Po několika úspěšně ubráněných kusech pevniny se začnou odemykat nový velitelé. Umělou inteligencí ovládaní vikingové se dokážou proplížit kolem obranných valů, a než se nadějete, už ničí vaše budovy, které musíte za každou cenu ubránit.

Tip: Legendární MOBA League of Legends míří na mobily. Dočkáme se příští rok

Hra vás postupem času staví proti novým tipům nájezdníků s vyztuženým brněním či schopností útočit na dálku. Bránit se jim můžete nejen díky vylepšování jednotek, ale také novým schopnostem vašich velitelů. Bad North: Jotunn Edition zakoupíte v obchodě Google Play za 139,99 korun.

Bad North: Jotunn Edition
Bad North: Jotunn Edition
Autor: Raw Fury
Cena: 139,99 Kč

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments