Domů » Bleskovky » Legendární MOBA League of Legends míří na mobily. Dočkáme se příští rok

Legendární MOBA League of Legends míří na mobily. Dočkáme se příští rok

Společnost Riot Games k nadšení mnoha fanoušků oznámila, že populární MOBA titul League of Legends dorazí v příštím roce na mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android. Mobilní verze s podtitulem Wild Rift by měla být v mnoha ohledech identická s tou počítačovou. Můžeme se tak těšit na klasickou hratelnost žánru MOBA (multiplayer online battle arena) s přizpůsobeným ovládáním pro nové platformy – kromě mobilů se hra totiž podívá také na konzole.

league of legends mobile

Vývojáři z Riot Games slibují nové mapy, upravené ovládání pro herní ovladače a dotykové obrazovky a v neposlední řadě také kratší zápasy pro umocnění zážitku z hraní na nových platformách. Jinak řečeno, abyste v půlce zápasu nezjistili, že na další zastávce musíte vystoupit z metra či autobusu.

Tvůrci zároveň vyloučili, že by se jednalo o pouhou konverzi z počítačů – půjde totiž o kompletně nový titul. Těšíte se?

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments