Konec všemu naznačování. Apple prozradil datum jarní keynote (oživeno)

apple event

Dnes dopoledne jablečná asistentka Siri s předstihem prozradila termín příští Apple keynote, která se má odehrát příští úterý 20. dubna. Bylo jen otázkou okamžiku, kdy Apple zveřejní oficiální pozvánku, která toto datum potvrdí.

spring keynote

Nyní toto datum můžeme prohlásit za oficiální, akce ponese podtitul Spring Loaded a bude k dispozici online na stránkách Apple od 19:00 našeho času. Očekává se, že Apple představí především nové iPady, což naznačuje i doprovodná grafika, kdy je na obraz Apple Parku kresleno jablečné logo patrně stylusem Apple Pencil.

Původní článek:

Kdy bude příští Apple keynote? Na tuto jednoduchou otázku obvykle dokáže odpovědět asistentka Siri poté, co Apple rozešle oficiální pozvánky. Tentokráte však Siri našla odpověď na tuto otázku o něco dříve. Pokud se Siri na termín příští keynote zeptáte dnes, odpoví vám, že se odehraje příští úterý 20. dubna. Dá se tedy předpokládat, že Apple rozešle pozvánky ještě dnes večer, neboť je obvykle rozesílá v úterý týden před samotnou tiskovkou.

keynote

A jaké novinky budou na úterní tiskové konferenci představeny? Prakticky jisté je uvedení nového iPadu Pro, který však bude zpočátku dostupný pouze omezeně, neboť se hovoří o zpožděných dodávkách miniLED displejů, jimiž bude jablečný tablet vybaven. Premiéru si zřejmě odbude i lokalizační přívěšek AirTag, o kterém se spekuluje už delší dobu. Od Apple se v brzké době očekává i představení nového iPadu Mini a nových sluchátek AirPods, pravděpodobně o nich však na této akci neuslyšíme.

Tisková konference se má odehrávat v Apple Parku v Cupertinu, je však víc než pravděpodobné, že proběhne pouze virtuálně na webu Apple.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku