Domů » Bleskovky » Přihlášky k Windows Phone 8 SDK Preview startují už příští týden

Přihlášky k Windows Phone 8 SDK Preview startují už příští týden

Včerejší společná tisková konference Nokie a Microsoftu oproti původním očekáváním nepřinesla prakticky žádné novinky, co se samotného systému Windows Phone 8 týče. Oficiálního představení platformy se tedy zřejmě dočkáme nejdříve v říjnu, zatím si tedy musíme vystačit se střípky, které odhalil v červenci uniklý soubor vývojářských nástrojů.

S tím souvisí včerejší příspěvek Todda Brixe z Microsoftu na oficiálním blogu pro Windows Phone vývojáře, podle kterého už příští středu, 12. září 2012 začne proces přihlašování zájemců o přístup k Windows Phone 8 SDK Preview. Přístup vývojářů k nové zkušební verze balíku bude ale velice omezený. Šanci mají pouze ti, kteří již v minulosti pro mobilní systém Microsoftu nějakou aplikaci vytvořili a publikovali. Navíc ani ti nemají ještě vyhráno. Brix sice zatím neobjasnil detaily, jasně ale naznačil, že bude Preview zpřístupněno jen několika vyvoleným.

Více detailů o tom, jakým způsobem a komu bude nové SDK zpřístupněno, se sice dozvíme až příští týden. Už teď se ale můžeme těšit na další informace o systému Windows Phone 8, které se snad díky němu dozvíme.

Zdroj: Microsoft (via WPCentral)

Miroslav Havlíček

4 komentáře

 1. amentma (neregistrovaný)

  trochu OT: ma niekto z vyvojarov pre WP za posledne tyzdne uspesne publikovanu aplikaciu do Marketplace? Ja som aplikaciu odoslal 15. augusta a stale nic… Je to normalne? Ani schvalena, ani zamietnuta, nic.

  • Lukas (neregistrovaný)

   Určitě se zeptej na supportu. Odpoví vetsinou druhy den.

  • Vladimír Maška (neregistrovaný)

   Někde psali, že s přechodem na nový portál mají se schvalováním aplikací nějaké problémy, ale mělo by se to zlepšit.

 2. esaras (neregistrovaný)

  Taky trochu OT: nepodarilo se nekomu stahnout to unikle SDK? Ze by jste to nekam nahrali, nehodlam cekat az to ms vyda nekdy pred vanocema… Diky

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *