Domů » Bleskovky » Přihlášky k Windows Phone 8 SDK Preview startují už příští týden

Přihlášky k Windows Phone 8 SDK Preview startují už příští týden

Včerejší společná tisková konference Nokie a Microsoftu oproti původním očekáváním nepřinesla prakticky žádné novinky, co se samotného systému Windows Phone 8 týče. Oficiálního představení platformy se tedy zřejmě dočkáme nejdříve v říjnu, zatím si tedy musíme vystačit se střípky, které odhalil v červenci uniklý soubor vývojářských nástrojů.

S tím souvisí včerejší příspěvek Todda Brixe z Microsoftu na oficiálním blogu pro Windows Phone vývojáře, podle kterého už příští středu, 12. září 2012 začne proces přihlašování zájemců o přístup k Windows Phone 8 SDK Preview. Přístup vývojářů k nové zkušební verze balíku bude ale velice omezený. Šanci mají pouze ti, kteří již v minulosti pro mobilní systém Microsoftu nějakou aplikaci vytvořili a publikovali. Navíc ani ti nemají ještě vyhráno. Brix sice zatím neobjasnil detaily, jasně ale naznačil, že bude Preview zpřístupněno jen několika vyvoleným.

Více detailů o tom, jakým způsobem a komu bude nové SDK zpřístupněno, se sice dozvíme až příští týden. Už teď se ale můžeme těšit na další informace o systému Windows Phone 8, které se snad díky němu dozvíme.

Zdroj: Microsoft (via WPCentral)

Miroslav Havlíček

4 komentářů

 1. trochu OT: ma niekto z vyvojarov pre WP za posledne tyzdne uspesne publikovanu aplikaciu do Marketplace? Ja som aplikaciu odoslal 15. augusta a stale nic… Je to normalne? Ani schvalena, ani zamietnuta, nic.

  • Lukas (neregistrovaný)

   Určitě se zeptej na supportu. Odpoví vetsinou druhy den.

  • Vladimír Maška

   Někde psali, že s přechodem na nový portál mají se schvalováním aplikací nějaké problémy, ale mělo by se to zlepšit.

 2. Taky trochu OT: nepodarilo se nekomu stahnout to unikle SDK? Ze by jste to nekam nahrali, nehodlam cekat az to ms vyda nekdy pred vanocema… Diky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).