Přichází Redmi Note 11. Získejte telefon a chytré vysavače Xiaomi ještě levněji

Redmi Note 11

Ve čtvrtek 17. února má českou premiéru řada telefonů Redmi Note 11. Během speciálního živého přenosu na facebookovém profilu společnosti Xiaomi můžete získat výraznou slevu nejen na telefon, ale i novou řadu chytrých robotických vysavačů Xiaomi řady Mi Robot Vacuum-Mop.

V rámci slavnostní premiéry Redmi Note 11 připravila společnost Xiaomi speciální slevovou akci nejen na první model nové řady, ale i na chytré robotické vysavače řady Mi Robot Vacuum-Mop. Konkrétní výši slevy a způsob, jak ji uplatnit se dozvíte během živého streamu na oficiálním facebookovém profilu společnosti Xiaomi. Začínáme ve čtvrtek 17. února v 17:30.

Skvělý telefon za skvělou cenu se zárukou na displej

Redmi Note 11 vyniká bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu. Nabízí profesionální 50MPx fotoaparát vhodný i pro noční snímání, rychlé 33W nabíjení a jemný 90Hz Full HD AMOLED displej na sledování videí i hraní náročných her. Vysoký výkon telefonu obstarává procesor Snapdragon 680. Zatímco běžně se bude Redmi Note 11 prodávat ve verzi se 4 GB RAM a 64GB za 5 299 Kč a ve vyšší konfiguraci s 128GB diskem za 5 799 Kč, během facebookového streamu diváci získají speciální kód na výraznou slevu, která bude platná až do 20.2.

Redmi Note 11 2

Navíc, každý, kdo si pořídí jakýkoliv telefon z nové řady Redmi Note 11 v období od 17. února 2022 do 16. března 2022 u jakéhokoliv oficiálního prodejce (ať už online nebo offline) má nárok na jednorázovou bezplatnou opravu nebo výměnu poničeného displeje telefonu. Záruka platí prvních šest měsíců po zakoupení a samozřejmě jen v případě neúmyslného poškození.

Telefony Redmi Note 11 se slevou nejlépe koupíte na oficiálním e-shopu společnosti Xiaomcesko.cz.

Čistý byt bez práce

Pouze během živého přenosu bude možné získat také exkluzivní slevy na robotické vysavače z nové řady Mi Robot Vacuum-Mop. Ty přichází ve čtyřech verzích, takže pokryjí potřeby jak pro běžné domácnosti, tak i náročné uživatele, kteří vyžadují extra výkon a ty nejpokročilejší dostupné technologie v navigování. Oproti předchozím generacím mají novinky vylepšený systém rozeznávání prostoru kolem vysavačů, vyšší sací výkon a také baterie s větší kapacitou pro delší vysávání na jedno nabití.

Xiaomi Vacuum Mop 2 Pro

Nejvyšší model Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra s navigací kombinující ověřený systém LDS (Laser Direct Structuring) a ToF kameru (Time of Flight) zaručeně pozná každou, byť sebemenší, překážku. Běžná cena tohoto modelu je 12 199 Kč. Během přenosu si jej však budete moci koupit za pouhých 9 759 Kč. Nejdostupnější vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite se bude prodávat za 5 799 Kč. Pokud však budete sledovat náš stream, získáte jej o 20 % levněji za 4 639 Kč.

Xiaomi Vacuum Mop 2 Ultra

On-line přenos plný výhodných nabídek a tipů. Nezapomeňte se dívat na oficiálním facebookovém profilu společnosti Xiaomi. Začínáme ve čtvrtek 17. února v 17:30. Vysavače řady Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop se slevou nejlépe koupíte na oficiálním e-shopu společnosti Xiaomcesko.cz.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku