Příběhy Čtyřlístku dorazily na displeje iPhonu a iPadu

Postavy z legendárního komiksu nyní ožívají na displejích zařízení Apple iPhone a tabletů iPad. Aplikaci vyvinula společnost eMan, přední český poskytovatel mobilních řešení. Aplikace Čtyřlístek umožňuje pohodlné prohlížení knižní podoby Čtyřlístku. Ovládání aplikace je velmi jednoduché, bez problémů je zvládnou i děti. Unikátní vlastností aplikace je možnost prohlížení v různých jazykových mutacích, mezi kterými lze jednoduše přepínat. Každá kniha je k dispozici v češtině a angličtině. Španělština a další jazyky přibudou v dalších verzích aplikace. Fifinka, Myšpulín, Bobík a Pinďa se tak mohou stát netradičními pomocníky při studiu cizích jazyků.

-

Aplikace je k dispozici uživatelům mobilních zařízení Apple iPhone, iPad a iPod Touch. Lze ji zdarma získat v App Store. Stažení samotných knih je dostupné přímo z aplikace. Cena jednoho titulu, který obsahuje českou i anglickou verzi, byla stanovena na symbolických 0,79 EUR (tedy zhruba 20 Kč). Jednu ukázkovou knihu lze stáhnout zcela zdarma (Tajemství železné masky). Nakladatelství Čtyřlístek bude nabídku knih dostupných v aplikaci postupně doplňovat o nové i starší tituly, aktuálně je možné dokoupit příběhy Trojlístek to zařídí a Z hradu Dubí na Bermudy.

-

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku