Domů » Bleskovky » Při nákupu Samsungu Galaxy S5 můžete nyní využít zpětný bonus ve výši 2500 Kč

Při nákupu Samsungu Galaxy S5 můžete nyní využít zpětný bonus ve výši 2500 Kč

Společnost Samsung přichystala pro zákazníky nabídku, při které v době od 20. srpna až do 21. září letošního roku – nebo vyprodání zásob – obdrží při nákupu modelu Galaxy S5 (recenze) zpět částku 2 500 Kč. Akce platí pro omezený počet zaregistrovanych a k získání slevy se stačí po nákupu zaregistrovat na webových stránkách samsung-bonus.eu a zároveň vyplnit výrobní číslo zakoupeného přístroje a nahrát kopii účtenky. Samsung peníze následně zašle zákazníkovi na účet, nebo složenkou.

-

Nabídku mohou zájemci využít ve značkových prodejnách Samsung a ve vybraných obchodech (přístroje z jiných prodejen nebudou akceptovány) – jejich kompletní seznam je uveden na výše zmíněném odkazu.

Přemýšlíte o nákupu modelu Galaxy S5? Podívejte se, kde jej nabízejí za nejnižší cenu…

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. kolemjdouci (neregistrovaný)

    Uz je jim asi blbe, ze lze sehnat na netu ceskou distribuci od 15k. Tahle sleva to akorat dorovna, protoze cena napr. u Alzy je cena 17,5k. Kdo se spokoji i s sedivkou, tak muze uvazovat o cene 12k.

  2. Hlavně S5 je vůbec nejhorší propadák z řady Galaxy, měl jsem troju, teď čtyřku a těšil jsem se na pětku, ale v týhle výbavě ne, ten přechod z Galaxy S4 na S5 se prostě nevyplatí. Jó kdyby měla výbavu jako má Galaxy S5 LTE-A tak možná, ale takhle ne.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).