Při nákupu Samsungu Galaxy S5 můžete nyní využít zpětný bonus ve výši 2500 Kč

Společnost Samsung přichystala pro zákazníky nabídku, při které v době od 20. srpna až do 21. září letošního roku – nebo vyprodání zásob – obdrží při nákupu modelu Galaxy S5 (recenze) zpět částku 2 500 Kč. Akce platí pro omezený počet zaregistrovanych a k získání slevy se stačí po nákupu zaregistrovat na webových stránkách samsung-bonus.eu a zároveň vyplnit výrobní číslo zakoupeného přístroje a nahrát kopii účtenky. Samsung peníze následně zašle zákazníkovi na účet, nebo složenkou.

-

Nabídku mohou zájemci využít ve značkových prodejnách Samsung a ve vybraných obchodech (přístroje z jiných prodejen nebudou akceptovány) – jejich kompletní seznam je uveden na výše zmíněném odkazu.

Přemýšlíte o nákupu modelu Galaxy S5? Podívejte se, kde jej nabízejí za nejnižší cenu…

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentáře

  1. kolemjdouci (neregistrovaný)

    Uz je jim asi blbe, ze lze sehnat na netu ceskou distribuci od 15k. Tahle sleva to akorat dorovna, protoze cena napr. u Alzy je cena 17,5k. Kdo se spokoji i s sedivkou, tak muze uvazovat o cene 12k.

  2. Ip Man (neregistrovaný)

    Hlavně S5 je vůbec nejhorší propadák z řady Galaxy, měl jsem troju, teď čtyřku a těšil jsem se na pětku, ale v týhle výbavě ne, ten přechod z Galaxy S4 na S5 se prostě nevyplatí. Jó kdyby měla výbavu jako má Galaxy S5 LTE-A tak možná, ale takhle ne.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *