Při koupi smartphonu Xperia X získáte zdarma sluchátka Sony SBH60

Značka Sony si pro české zákazníky připravila novou promo akci, v rámci které je možné při koupi telefonu Xperia X získat zdarma Bluetooth sluchátka SBH600. Tato akce platí i pro uživatele, kteří již vlastní zařízení řady Xperia a zároveň je jim více než 18 let. Vše, co je potřeba, je registrovat se na stránkách výrobce.

xperia_darek

Pro dokončení registrace je nutné vyplnit tyto údaje: jméno a příjmení, email, adresa, IMEI starého zařízení Sony, IMEI smartphonu Xperia X a doklad o nákupu nového telefonu Xperia X formou nahrání obrázku. Po úspěšné registraci budou zájemcům na uvedenou adresu odeslána sluchátka jako dárek za věrnost. Akce platí do 1. listopadu nebo do vyčerpání zásob.

Podívejte se, kde můžete Xperii X získat za nejlepší cenu

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentáře

  1. Dejv (neregistrovaný)

    No nevim no, zaregistroval jsem se, vse probehlo uspesne, budeme vas kontaktovat na vas email a po tydnu se stale nic nedeje… velkou nadeji, ze neco poslou, tomu nedavam…

  2. Jojo (neregistrovaný)

    Taky jsem si koupil Xko a cekam na odpověď…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel