Domů » Bleskovky » Při koupi smartphonu Xperia X získáte zdarma sluchátka Sony SBH60

Při koupi smartphonu Xperia X získáte zdarma sluchátka Sony SBH60

Značka Sony si pro české zákazníky připravila novou promo akci, v rámci které je možné při koupi telefonu Xperia X získat zdarma Bluetooth sluchátka SBH600. Tato akce platí i pro uživatele, kteří již vlastní zařízení řady Xperia a zároveň je jim více než 18 let. Vše, co je potřeba, je registrovat se na stránkách výrobce.

Pro dokončení registrace je nutné vyplnit tyto údaje: jméno a příjmení, email, adresa, IMEI starého zařízení Sony, IMEI smartphonu Xperia X a doklad o nákupu nového telefonu Xperia X formou nahrání obrázku. Po úspěšné registraci budou zájemcům na uvedenou adresu odeslána sluchátka jako dárek za věrnost. Akce platí do 1. listopadu nebo do vyčerpání zásob.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. No nevim no, zaregistroval jsem se, vse probehlo uspesne, budeme vas kontaktovat na vas email a po tydnu se stale nic nedeje… velkou nadeji, ze neco poslou, tomu nedavam…

  2. Taky jsem si koupil Xko a cekam na odpověď…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).