Domů » Bleskovky » Při koupi Galaxy S7 edge můžete od Samsungu získat až 2600 Kč nazpět

Při koupi Galaxy S7 edge můžete od Samsungu získat až 2600 Kč nazpět

Samsung si pro své zákazníky na záři připravil další akci, při které můžete při nákupu vybraných modelů získat část peněž nazpět. Konkrétně u modelu Galaxy S7 edge (recenze) lze získat zpět 2 600 Kč, u Galaxy S7 1 800 Kč. Telefon musí zákazníci zaregistrovat na webu samsung-bonus.eu a zaslat účtenku spolu s fotografií IMEI. Nabídka bude probíhat od 1. do 30. září, nebo do vyčerpání zásob. Akce platí u vybraných partnerů.

Galaxy_S7_cashback

Podzimní odměna potěší i příznivce modelů Galaxy A3 (2016) a A5 (2016). Samsung prodloužil cenové zvýhodnění těchto telefonů až do konce září. U vybraných partnerů z České a Slovenské republiky je možné získat 1 000 Kč zpět z ceny Galaxy A3, a 2 000 Kč při koupi modelu A5. Nabídka bude rovněž probíhat od 1. do 30. září, nebo do vyčerpání zásob.

Doporučená maloobchodní cena Samsung Galaxy S7 je 19 799 Kč s DPH (32 GB), Samsung Galaxy S7 edge stojí 22 599 Kč s DPH (32 GB). Modely Galaxy A3 (2016) a Galaxy A5 (2016) se prodávají za doporučenou maloobchodní cenu 6 999 Kč, respektive 9 999 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

 1. Milan (neregistrovaný)

  Můžete, ale nemusíte!

 2. Mihael (neregistrovaný)

  Takže si mám koupit telefon, který se prodává okolo 15 tisíc v obchodě kde stojí 20 tisíc, abych dostal zpět 1800. No neberte to.

 3. vop (neregistrovaný)

  Za mesic k nim budou davat zadarmo i hodinky.

 4. jemnopriezysko (neregistrovaný)

  ješte se to ani porádne ne prodáva už jsou zlevy.,no jooo oni to všichni chetjí tak to proto :Dgdo by chcel ješte vjetščí slevu , jsem na valclavaku u samšuntu , ten blbeček co vám tam postava upokladny, ptejte se na mne , dáme vám vjetčší zlevu , určiteee

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).