Domů » Bleskovky » Přesně na „čas“: Motorola představila elegantní hodinky Moto 360 s Androidem

Přesně na „čas“: Motorola představila elegantní hodinky Moto 360 s Androidem

Minulý týden jsme vás informovali o konceptu chytrých hodinek, které navrhl maďarský designér a ve světě s nimi sklidil velký ohlas. Netrvalo dlouho a máme tu komerčně dostupný produkt, který má s konceptem mnoho společného. Jedná se o chytré hodinky Moto 360 od společnosti Motorola, které běží na platformě Android Wear (více informací).

Na přední straně najdeme dotykový displej, který doplní multifunkční tlačítko na pravém boku. Motorola má v plánu hodinky uvést na trh v průběhu letošního léta a dostupné mají být v několika různých provedeních. Rozhodně nás zajímá, jak na tom hodinky budou s výdrží, displej totiž bude velmi slušným žroutem energie.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. fero (neregistrovaný)

  velice pěkné

 2. Zajímala by mě spíš cena…

 3. grid (neregistrovaný)

  S dněšním typem baterií to bude k ničemu. Těžko to vydrží třeba navigaci . Jinak by to byla bomba. No a pokud to umí jen notifikace, tak zas je zbytečný takový displej.

 4. gronyone (neregistrovaný)

  Konečně nějaké chytré hodinky, co vypadají lidsky :) …

 5. pekny dizajn.

 6. Konečně hezké hodinky ! Otázkou ale zůstává cena a výdrž.

 7. Uchyceni tahu vypada dost podivne, radsi bych klasicky system se stezejkami a moznosti vymeny reminku/tahu. Alespon to ale vypada jako hodinky, ne jako miniaturizovany prototyp pipboye.

 8. Vcelku pěkné a vkusné, né jako ostatní představené chytré hodinky, za které by se každý normální člověk styděl…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).