Domů » Bleskovky » Přesně na „čas“: Motorola představila elegantní hodinky Moto 360 s Androidem

Přesně na „čas“: Motorola představila elegantní hodinky Moto 360 s Androidem

Minulý týden jsme vás informovali o konceptu chytrých hodinek, které navrhl maďarský designér a ve světě s nimi sklidil velký ohlas. Netrvalo dlouho a máme tu komerčně dostupný produkt, který má s konceptem mnoho společného. Jedná se o chytré hodinky Moto 360 od společnosti Motorola, které běží na platformě Android Wear (více informací).

Na přední straně najdeme dotykový displej, který doplní multifunkční tlačítko na pravém boku. Motorola má v plánu hodinky uvést na trh v průběhu letošního léta a dostupné mají být v několika různých provedeních. Rozhodně nás zajímá, jak na tom hodinky budou s výdrží, displej totiž bude velmi slušným žroutem energie.Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
fero (neregistrovaný)
Anonym
fero (neregistrovaný)

velice pěkné

Bender1
Uživatel
Bender1

Zajímala by mě spíš cena…

grid (neregistrovaný)
Anonym
grid (neregistrovaný)

S dněšním typem baterií to bude k ničemu. Těžko to vydrží třeba navigaci . Jinak by to byla bomba. No a pokud to umí jen notifikace, tak zas je zbytečný takový displej.

grony
Uživatel
grony

Konečně nějaké chytré hodinky, co vypadají lidsky :) …

Joztar
Uživatel
Joztar

pekny dizajn.

skejpa
Uživatel
skejpa

Konečně hezké hodinky ! Otázkou ale zůstává cena a výdrž.

weth
Uživatel
weth

Uchyceni tahu vypada dost podivne, radsi bych klasicky system se stezejkami a moznosti vymeny reminku/tahu. Alespon to ale vypada jako hodinky, ne jako miniaturizovany prototyp pipboye.

Pacikx
Uživatel
Pacikx

Vcelku pěkné a vkusné, né jako ostatní představené chytré hodinky, za které by se každý normální člověk styděl…