Cena:

Premiéra Galaxy Note8 se nezadržitelně blíží: výrobci krytů odhalují jeho podobu

Zatímco se v Jižní Koreji velmi úspěšně prodává reinkarnovaný tabletofon Samsung Galaxy Note7 Fan Edition, zbytek světa se pomalu připravuje na příchod jeho nástupce, který snad nebude trpět žádnými výraznými problémy, kvůli nimž by musel být stažen z trhu. Podle nejnovějších informací korejského deníku The Investor dojde k premiéře 23. srpna, tedy týden před zahájením veletrhu IFA v Berlíně.

Samsung Galaxy Note8 bude vypadat jako mírně zvětšený smartphone Galaxy S8+, kromě velikosti bude jeho hlavní odlišností vestavěný stylus, na jehož přítomnost bude připraven samotný systém telefonu. Design Note8 již před nedávnem odhalil výrobce krytů Olixar, nyní se přidává další výrobce příslušenství se svými rendery.

Ty bohužel potvrzují chystaný ergonomický přešlap, a to umístění čtečky otisků prstů napravo od fotomodulu s duálním fotoaparátem. Vnitřní hardwarová výbava Galaxy Note8 má být poplatná modelům Galaxy S8 a S8+.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.