Domů » Bleskovky » Přejmenování Windows Phone se blíží: Společnost My Go již uvádí pouze Windows

Přejmenování Windows Phone se blíží: Společnost My Go již uvádí pouze Windows

Seznam výrobců mobilních telefonů se systémem Windows Phone se po dubnové konferenci Microsoft Build slušně rozrostl, aktuálně je jich více než dvacet a to včetně britské společnosti My Go, která brzy své portfolio obohatí o 4,7“ model GoFone GF47W. A právě (zřejmě omylem) veřejná webová stránka tohoto modelu ukazuje, jak to v budoucnu s pojmenováním mobilního operačního systému od Microsoftu bude.

  

Zadní strana přístroje na renderu obsahuje známé okenaté logo a vedle něj nápis Windows, stejná kombinace se objevuje i na animaci, která se na stránkách společnosti nachází, ačkoliv v následném textu je systém pojmenován jako Windows Phone 8.1.

  

Nový název systému se tak zřejmě prozatím týká tiskových a reklamních materiálů, které budou veřejnosti na očích, přičemž k samotnému přejmenování systému dojde až s jeho novou verzí. Ta se má dočkat sblížení (některé hlasy hovoří o sloučení) se systémem Windows RT.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. Je mi úplně šumák jak se systém bude jmenovat a co je napsaný na telefonu za výrobce. Jestli Lumia, Nokia a nebo Microsoft. Jediný důležitý je aby to neztratilo svojí originalitu a funkčnost. Pitomý dohady o jménech jsou úplně o ničem a do diskuzí si chodí ulevovat slabomyslní nebo nechápu o co všem jde. Hlavně že to funguje…

  • shepii (neregistrovaný)

   Výborně, už jsem chtěl jít psát skoro to samé! Když budou vyrábět pořád tak kvalitní smartphony jako doteď tak ať se jmenuje klidně 123, je mi to jedno.. Palec nahoru za Váš komenář, dlouho jsem lepší nečetl..;)

  • Teď sis trochu naběhl, s těmi slabomyslnými ;-)

  • mimonaut: Myslíš naše známé trollo ohledně MS/Nokia v diskuzich? :-)

  • borix (neregistrovaný)

   Naprostý souhlas s Douglassem.

   Jinak, co se týká trollů – to už to tady promazali nebo jesou dneska klucí na procházce v přírodě?

  • PŘÉSNĚÉ! :)

  • vlada (neregistrovaný)

   Najdete si holky :)

  • Je jedno jak se bude OS jmenovat, pokud s nim budou uzivatele spokojeni nazev resit nebudou.

  • AppleFan (neregistrovaný)

   Douglass: „Pitomý dohady o jménech jsou úplně o ničem a do diskuzí si chodí ulevovat slabomyslní nebo nechápu o co všem jde“

   A jsi si vedom toho ze v diskusi o jmenu jsi prvni, mohu to chapat tak ze ta hlaska o slabomyslnych se vztahuje v prvnim rade na tebe?

  • rudejkat (neregistrovaný)

   …Je mi úplně šumák jak se systém bude jmenovat a co je napsaný na telefonu za výrobce. Jestli Lumia, Nokia a nebo Microsoft. Jediný důležitý je aby to neztratilo svojí originalitu a funkčnost…

   Bezva, proto asi cpou firmy miliardy $ do podpory značek, reklamy a marketingu. Zřejmě jim nikdo neřekl, že v české kotlině si na to už nehrajou. Takže můžu vás ubezpečit, že v elektronice je značka jedno z nejdůležitějších kriterií při nákupu.

 2. preklinac (neregistrovaný)

  Presne tak, je jedno ako sa to vola, stale je to rovnaky SHIT.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).