Domů » Články » Přehled: Jaké jsou podle Googlu nejlepší hry pro Android?

Přehled: Jaké jsou podle Googlu nejlepší hry pro Android?

Google vybral nejlepší obsah z obchodu Play, který si uživatelé v letošním roce mohli stáhnout. Volba her je zajímavý a každý si z ní dokáže vybrat. Více v našem přehledu.

Tým obchodu Google Play zveřejnil výběr nejlepší aplikací, her, magazínu, knih a filmů v letošním roce. Výběr má reprezentovat nejlepší obsah, který může Google Play nabídnout uživatelům. Pro nás budou nejzajímavější aplikace, které jsme si ukázali v minulém díle a dále hry, na které přišla řada dnes.

Do výběru se dostala řadu populárních titulů, ale nalezneme mezi nimi i méně známá jména. Pokud hledáte nějakou hru na zkrácení dlouhé chvíle nebo cesty v MHD, určitě si ve výběrů editorů obchodu Google Play přijdete na své. Zároveň budeme rádi, když se v komentářích pod článek podělíte o vaše tipy na zajímavé hry nejen pro Android. Za zmínku stojí, že většina titulů je volně ke stažení a později vás tlačí do nákupu dalších rozšíření.

Asphalt 8: Airborne

Pokračování populárních automobilových závodů, které není třeba představovat. Vyniká podařenou grafikou a zábavným způsobem jízdy. Slabší stránkou jsou častá upozornění na nákupy v aplikaci. 

Odkaz na Google Play

FIFA 14 by EA SPORTS™

 

Známý simulátor fotbalových zápasů, který nabízí jednoduché ovládání a naleznete v 33 specifických fotbalových lig a více než 600 týmů. 

Odkaz na Google Play

rymdkapsel

 

Hra, která vás donutí pořádně přemýšlet. Grafika je jednoduchá, ale po chvilce zvyku ji přijdete na chuť. Zjednodušeně se dá označit za kombinaci puzzle a tower defense. 

Odkaz na Google Play

Containment The Zombie Puzzler

 

Logická hra postavená na oblíbeném tématu zabíjení zombie. To dává jinak obyčejné hře příběh a různé možnosti řešení.

Odkaz na Google Play

Dots: A Game About Connecting

   

Název této hry mluví za vše, jde o spojování teček. Vaším úkolem je propojit co nejvíce teček stejné barvy během jedné minuty. Dosažené skóre pak můžete porovnat s ostatními hráči & přáteli.

Odkaz na Google Play

Into the Dead

 

Akční hra o střílení zombie s chytlavou a povedenou grafikou, zároveň s intuitivním ovládáním. Vývojáři jsou velmi aktivní a často přidávají nový obsah.

Odkaz na Google Play

Anomaly 2

 

Stojí na obráceném způsobu tower defense, kdy musíte vytvořit opitmální skupinu vozidel na průchod nepřátelským prostředím. Vyniká detailní grafikou a také vysokou náročností na hardware vašeho mobilního miláčka.

Odkaz na Google Play

10000000

   

RPG styl hry ve velmi jednoduchém a originálním prostředí. Vzhled i zvuk jsou záměrně silně „old school“.

Odkaz na Google Play

Rayman Fiesta Run

 

Plošinovka s populární postavičkou Raymana. Nabízí řadu líbivých prostředí a více než 75 různých úrovní.

Odkaz na Google Play

Clash of Clans

 

Velmi populární hra od finského studia Supercell, která si po celém světě získala miliony nadšených, často i platících hráčů. Herním stylem se jedná o strategii, při které budujete svou vesnici a soupeříte s okolím.

Odkaz na Google Play

Juice Cubes

Logická hra od tvůrců Angry Birds. Vaším úkolem je spojovat kostky a tvořit vybuchující ovoce. Čeká na vás více než 165 úrovní.

Odkaz na Google Play

The Blockheads

 

Logická hra silně inspirovaná Minecraftem s prvky RPG, kde musíte člit nástrahám prostředí.

Odkaz na Google Play

Heroes of Dragon Age

 

RPG od známé společnosti EA Games, ve které se snažíte získat a utvořit optimální formaci pro poražení nepřítele.

Odkaz na Google Play

DragonVale

 

Online hra, zaměřená grafikou spíše na mladší uživatele. Vaším úkolem je pěstovat draka a online soupeřit s dalšími hráči.

Odkaz na Google Play

Plants vs. Zombies 2

 

Pokračování populární hry ve stylu tower defense s líbivou grafikou. Obsahuje tři světy a v každém se nachází řada levelů a úkolů. Je zdarma, ale během hraní vás často nutí k mikrotransakcím, ale jak vám může potvrdit náš šéfredaktor Jirka Hrma, který je velkým fanouškem této hry, jde to i bez nich. Jen musíte být trpěliví :)

Odkaz na Google Play

David Podzimek

Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments