Domů » Bleskovky » Předplacenky Twist nabídnou neomezené volání od 39 Kč za týden

Předplacenky Twist nabídnou neomezené volání od 39 Kč za týden

T-Mobile připravil pro uživatele předplacených karet Twist tři nové hlasové balíčky, které mají lákat na výhodné volání v síti od 39 Kč za týden nebo do všech sítí za 139 Kč/týden. Součástí nabídky nejsou textové zprávy, ale opravdu pouze hlasové volání.

Jednotlivé balíčky lze aktivovat odesláním bezplatné SMS s uvedeným kódem na číslo 4603, nebo si službu aktivovat v samoobsluze Můj T-Mobile či prostřednictvím hlasového automatu. Dejte si pozor na to, že se balíčky automaticky obnovují až do té doby, než je zákazník sám zruší. Další informace o balíčcích najdete na webu operátora.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Borec (neregistrovaný)

    Fuj, drahé jako všechno od T-Mobile. Vodafone má měsíc volání do sítě + SM za 99 Kč.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).