Domů » Bleskovky » Realita nebo podvrh? Uniklé schéma má odhalovat podobu iPhonu 7 Plus

Realita nebo podvrh? Uniklé schéma má odhalovat podobu iPhonu 7 Plus

Od představení nových iPhonů nás dělí ještě spousta vody, již nyní se však začínají objevovat „zaručené“ informace, co všechno by mohly přinést. Nejvíce se skloňují veličiny jako tenčí tělo či duální fotoaparát, za to design má pokračovat v jízdě v zajetých kolejích. Schémata údajně iPhonu 7 Plus zveřejnil japonský magazín MacFan, který již v minulosti pár jablečných zařízení s předstihem odhalil.

iphone7

Pokud budeme snímku věřit, opravdu se žádné designové revoluce nedočkáme. Rozměry mají zůstat stejné jako u iPhonu 6s, tedy 158,22 × 77,94 × 7,3 mm. Redukce tloušťky se tedy minimálně u většího modelu konat nemá, což je zvláštní, neboť právě nízká tloušťka má být hlavním důvodem odstranění 3,5mm jacku na sluchátka. Ten se na schématu skutečně nenachází, je zde pouze Lightning konektor na spodní straně a pak trojice pinů na zádech. Pokud se jedná o Smart Connector, možná nebude v budoucnu nutná volba mezi poslechem hudby a nabíjením; to by mohl mít na svědomí právě chytrý konektor.

Poslední viditelnou novinkou je dlouze spekulovaný duální fotoaparát v levém horním rohu zad telefonu. Domovské tlačítko (zatím) zůstává na svém místě, štíhlejší nemají být ani rámečky kolem displeje.

Nutno podotknout, že schémata mohou být podvrh nebo nákres telefonu postavený na spekulacích kolem něj. V září se tak můžeme tomuto úniku zasmát, případně překvapeně uznat, s jakým předstihem se podařilo podobu iPhonu 7 Plus odhalit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
20 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments