Pozvánka na přednášku na VSĚ: Jak vyvíjet aplikace pro Windows Phone

WP Klub úspěšně odstartoval svoje působení na VŠE a po delší pauze tu tak máme další přednášku. Tentokrát již půjde o odbornou přednášku určenou jak pro začínající vývojáře, tak ostřílené programátory. Tématem bude vyvíjení aplikací pro Windows Phone. Přednáškou bude provázet zkušený vývojář přednášející také na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy Igor Kulman.

Na příkladu konkrétní aplikace ukáže pan Kulman jaké jsou možnosti programování aplikace. Přednáška je určena pro všechny zájemce o vyvíjení aplikace, tedy nejenom pro studenty Vysoké školy ekonomické v Praze.

 

Přednáška se koná ve středu 28. listopadu v 19:45, Vysoká škola ekonomická, náměstí Winstona Churchilla 4, místnost RB213. K události se můžete přihlásit také na Facebooku. V případě, že se na přednášku chystáte, ale nevíte, kde přesně se škola nebo místnost nachází, piště na email: [email protected] nebo volejte na číslo 603 765 797.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku