Sledujte nás na YouTube

Pozvánka na přednášku na VSĚ: Jak vyvíjet aplikace pro Windows Phone

WP Klub úspěšně odstartoval svoje působení na VŠE a po delší pauze tu tak máme další přednášku. Tentokrát již půjde o odbornou přednášku určenou jak pro začínající vývojáře, tak ostřílené programátory. Tématem bude vyvíjení aplikací pro Windows Phone. Přednáškou bude provázet zkušený vývojář přednášející také na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy Igor Kulman.

Na příkladu konkrétní aplikace ukáže pan Kulman jaké jsou možnosti programování aplikace. Přednáška je určena pro všechny zájemce o vyvíjení aplikace, tedy nejenom pro studenty Vysoké školy ekonomické v Praze.

 

Přednáška se koná ve středu 28. listopadu v 19:45, Vysoká škola ekonomická, náměstí Winstona Churchilla 4, místnost RB213. K události se můžete přihlásit také na Facebooku. V případě, že se na přednášku chystáte, ale nevíte, kde přesně se škola nebo místnost nachází, piště na email: radek.podrazil@hotmail.com nebo volejte na číslo 603 765 797.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *