Pozvánka na další ročník konference MS Fest 2012

1. a 2. prosince se v prostorách Fakulty elektrotechnické v Praze v Dejvicích bude konat další ročník akce MS Fest. Vstupné je zdarma.

MS Fest je tradiční dvoudenní konference, která nabídne celou řadu zajímavých přednášek točících se okolo produktů společnosti Microsoft. Na sobotu 1. prosince jsou připraveny 4 hlavní proudy zaměřující se na vývoj pro Windows 8, obecné programování a IT Pro (správa serverů a podnikových řešení). Dozvíte se jak testovat software, plánovat si svůj čas, nebo jak efektivně vyvíjet v týmu. Projdete si kompletním vývojem aplikace pro Windows 8, od návrhu jejího designu až po publikaci na Store. Přednáška o .NET Micro Framework vám zase prozradí, jak si například vyrobit domácí osvětlení a ovládat ho přes Twitter.

- - -

V neděli 2. prosince na vás čeká celá řada dalších přednášek se zaměřením na programování a doporučené postupy při vývoji. Dozvíte se, jaké jsou novinky ve Windows Phone 8. Na akci budou k odzkoušení nové telefony (například Nokia Lumia 820 a 920), na chodbách budou pro vaše pobavení k dispozici Xboxy a Kinecty. Stejně jako každý rok se i letos v sobotu večer bude konat afterparty, kde se budete moci pobavit s ostatními účastníky a přednášejícími.

MS Fest pořádají lidé z programu Microsoft Student Partners, kteří budou přednášet společně s členy programu MVP (Most Valuable Professional). Tešit se můžete i na přednášky od odborníků ze společností Fleveo nebo Skype.

Vstupné na konferenci je zdarma, je pouze nutná registrace na serveru GeekCore.

  
Detailní program na sobotu a neděli zobrazíte po kliknutí na náhled obrázku 

Kde a kdy se akce koná?

1. a 2. prosince 2012, Technická 2, Praha (Fakulta eletrotechnická ČVUT v Dejvicích). 

Občerstvení

Na rozdíl od minulých ročníků nebude letos zajištěno občerstvení, pouze nealkoholické nápoje. Během akce bude k dispozici pár tipů na restaurace v blízkém okolí, které můžete navštívit. 

Anketa

Po skončení akce bude zveřejněna anketa, kde budete moci ohodnotit jednotlivé přednášky a sdělit nám svůj názor. Z hodnocení vylosujeme 3 výherce, kteří dostanou věcné ceny. 

Organizátoři

Organizaci této akce zajišťují lidé z programu Microsoft Student Partners. Dotazy směřujte na Twitter (hashtag akce je #msfest) nebo na e-mail info(zavináč)ms-fest(tečka)cz.

Další informace a kompletní znění programu najdete na webu MS-Fest.cz. V seznamu přednášek můžete hlasovat pomocí ikonky hvězdičky, kterých přednášek se chcete zúčastnit, pomůžete nám tím optimalizovat program a kapacity sálů.

Autor článku
Tomáš Slavíček
image/svg+xml
+

Kapitoly článku