Domů » Bleskovky » Pozvánka na letošní ročník vývojářského festivalu DevFest

Pozvánka na letošní ročník vývojářského festivalu DevFest

Už 4. listopadu se v Praze sejdou příznivci (nejen) Google technologií, vývojáři a geeci, aby společně strávili dva dny nabité přednáškami, workshopy a zábavou. Těšit se mohou na 3 tracky, ve kterých se představí celkem 35 přednášek a workshopů od zajímavých osobností z 15 zemí světa, doprovodný program s propracovanou hrou o zajímavé ceny nebo afterparty inspirovaná Google I/O.

„Po zvážení všech možností jsme jako místo konání letošního ročníku vybrali Českou Zemědělskou Univerzitu v Praze” říká Bára Drbohlavová, produkční DevFest CZ 2017.

Letošní ročník vývojářského festivalu DevFest láká především na velká jména a trendy technologie.

Akce začne v sobotu 4. listopadu v 9 ráno sérií přednášek a bude pokračovat druhý den několika workshopy. David Vávra, hlavní organizátor DevFestu k tomu říká: „Dozvíte se novinky o Google technologiích od speakerů z celkem patnácti zemí. Užijete si geeky zábavu v rámci celoDevFestové hry, zažijete skvělou afterparty a v neděli si v klidu nové znalosti vyzkoušíte na workshopech.”

DevFest CZ 2017 Teaser

Novinek a zkušeností s Google technologiemi se bude předávat opravdu hodně. „Speakery jsme oslovovali velmi brzo. Na naši výzvu reagovalo celkem 119 zajímavých osobností s  nabídkou přednášky nebo workshopu.”, zmiňuje Eliška Čejpová, garant Dev části festivalu.

Z vybraných témat pak jmenujme například Android, Firebase, Google Cloud Platform, IoT nebo Flutter+Dart.

Pro náročnější návštěvníky jsou k dispozici VIP lístky, které obsahují také pozvání na večeři všech řečníků. Ta se uskuteční v pátek večer. „Je to skvělá možnost, jak si v klidu popovídat s našimi speakery. Nejeden Dart vývojář by jistě vraždil za možnost dát si večeři s Kasperem Lundem (spoluzakladatel Dart) a Janou Moudrou (Google Developer Expert).”, směje se Katka Pejšková, garant PR.

Studenti, ženy a jiné méně zastoupené skupiny v IT mají možnost využít takzvaných Diversity lístků za sníženou cenu, v nabídce jsou ale také vstupenky pro jednotlivce nebo firmy.

  • Kdy: 4.–5. 11. 2017
  • Kde: ČZU Praha
  • Za kolik: od 400 Kč

Vstupenky a bližší informace jsou dostupné na webu 2017.devfest.cz

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).