Domů » Bleskovky » Potvrzeno: Sony na přelomu června a července představí šestipalcovou Xperii

Potvrzeno: Sony na přelomu června a července představí šestipalcovou Xperii

Poměrně dlouho se spekuluje o větším tabletofonu od společnosti Sony, kerý známe pod kódovým označením „Togari“ a který by se měl na vybraných trzích prodáva pod názvy Xperia ZU či Xperia Z Ultra. Zdá se, že spekulace se brzy potvrdí, jelikož Sony na 4. července v Paříži naplánovalo tiskovou konferenci, kde by právě tento šestipalcový obr měl být představen. O několik dnů dříve, 25. června, je podobná akce naplánována také v Německu.


Pozvánka na tiskovkou konferenci do Paříže

Sony Xperia Z Ultra by se měla stát přímým konkurentem pro Samsung Galaxy Mega a chystaný model HTC T6. Obří Xperia nabídne svižný quad-core procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB RAM, 6,44″ fullHD displej, 8Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou a možností nahrávat video ve fullHD rozlišení, a velmi příjemnou tloušťku 6,45 mm. Takto tenký je například nový Alcatel OneTouch idol Ultra, který nyní v redakci testujeme a brzy vám nabídneme videopohled a recenzi. Zdá se tedy, že se na přelomu června a července dočkáme odhalení doposud největšího „telefonu“ z rodiny Xperia a rozhodně se těšíme na novinky, které si pro nás Sony připraví.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. mino (neregistrovaný)

  To uz bude tablet

 2. Johny (neregistrovaný)

  doufam že to co je na obrázku je vrchní hrana :D to pak bude mít cca 2 milimetry tloušťku :D

 3. uni (neregistrovaný)

  V rámci barteru měníte Heureka databázi za vlastní katalog zařízení?

 4. fore (neregistrovaný)

  Škoda… kdyby to bylo do 5 palců, bral bych. Kdy přijde ten model s tím údajně bomba foťákem ? Moje S3 už potřebuje vyměnit :D

 5. Mauik (neregistrovaný)

  Podla mna je hlavny problem v tom, ze to treba vnimat ako maly tablet. Najvykonnejsie androidy, hlavne s uhloprieckou nad 4,7 nie su pre ludi, ktori s nimi telefonuju, posielaju sms a sem tam pustia facebook. Je to maly tablet, len sa s nim da telefonovat. A tato ZU bude perfektna

 6. Ip Man (neregistrovaný)

  Prý že Sony Xperia Z Ultra by se měla stát přímým konkurentem pro Samsung Galaxy Mega, ale konkurentem opravdu jenom v tom mega, protože po hardwarové stránce Samsung Galaxy Mega opravdu na titul “Nejvíce nabušený smartphone široko daleko aspirovat nemůže !

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *